Stań się częścią naszego sukcesu!

Na stanowisku

Specjalista ds. rozwoju usług i produktów wirtualnych CEE na Europę

Miejsce pracy: Poznań

Ogłoszenie ważne do 31.01.2017

Polubisz pracę w PEPCO, ponieważ oferujemy Ci:

  • korzystne warunki wynagradzania oraz przyjemną atmosferę pracy,
  • pracę w młodym i ambitnym zespole,
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej organizacji zatrudniającej ponad 9000 pracowników.

Obowiązki:

  • zarządzanie grupą produktów wirtualnych CEE,
  • analiza rynku oraz konkurencji, nadzór nad rozwojem oferty produktów wirtualnych,
  • negocjowanie oraz stały kontakt z dostawcami produktów,
  • wprowadzanie nowych produktów oraz usług do sieci,
  • nadzór nad procesem raportowania,
  • zarządzanie i monitorowanie rentowności sprzedaży poszczególnych produktów,
  • nadzór nad zapasami oraz dystrybucją poszczególnych produktów,
  • zarządzanie i koordynowanie pracy podległego personelu,
  • sporządzanie dokumentów dotyczących obrotów oraz wolumentu transakcji,
  • usprawnienie i doskonalenie narzędzi służących do raportowania,
  • udział w tworzeniu procedur oraz instrukcji,
  • odbywanie wizyt w sklepach w celu weryfikacji poprawności prowadzenia dokumentacji  oraz stosowania się do procedur.

Jeśli masz:

  • minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • wyższe wykształcenie,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym,
  • znajomość programów Microsoft Excel, Word, PPT na dobrym poziomie,
  • wysoką świadomość biznesową,
  • doświadczenie w branży retail (mile widziane),
  • znajomość programu Microsoft AX Dynamics (mile widziane),
  • gotowość do wyjazdów służbowych.

Nie zapomnij dodać klauzuli zezwalającej nam na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celach rekrutacji.