Przedłużamy promocję! 3 w cenie 2 na zabawki, zabawki dla zwierząt i wszystkie produkty świąteczne do domu // promocja w dniach 1 – 7 grudnia 2023 // Regulamin promocji

Ulubione

Mój sklep

0

Pomocna Paczka od PEPCO

Mimo trudnej sytuacji, w jakiej wszyscy się znaleźliśmy, staramy się kontynuować naszą działalność dobroczynną i wspierać tych, którzy tej pomocy potrzebują teraz najbardziej.  Od kilku lat współpracujemy z Towarzystwem Przyjaciół Dzieci, Fundacja Happy Kids i SOS Wioski dziecięce, które wspierają rozwój. Wyjątkowe okoliczności, w jakich wszyscy się znaleźliśmy sprawiły, że postanowiliśmy wyjść poza dotychczasowy zakres działań charytatywnych i zorganizowaliśmy akcję Pomocna Paczka od PEPCO to akcja, w ramach której udzieliliśmy wsparcia rzeczowe dla walczących ze skutkami epidemii placówek medycznych, domów opieki społecznej i 10 szpitali dziecięcych. Okazuje się bowiem, że nasze produkty takie jak na przykład koce, dozowniki na mydła, pojemniki, bielizna, akcesoria kuchenne są również potrzebne i pomagają placówkom w walce z koronawirusem.

Epidemia pokrzyżowała także wiele tegorocznych atrakcji, które wspólnie z Zarządem Towarzystwa Przyjaciół Dzieci przewidzieliśmy na ten rok dla podopiecznych stowarzyszenia. Zajęcia w świetlicach zostały zawieszone, a obozy letnie stoją pod wielkim znakiem zapytania. Pojawiły się natomiast inne wyzwania, takie jak nauczanie zdalne dlatego część środków przeznaczyliśmy na zakup laptopów dla 110 potrzebujących dzieci, dzięki czemu razem z rówieśnikami będą mogły zdobywać wiedzę.

Udostępnij:

Dlaczego warto kupować w Pepco?

Zawsze blisko ciebie

Ponad 1000 sklepów na terenie całego kraju. Jesteśmy zawsze blisko Ciebie.

Zawsze niskie ceny

W Pepco znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz w niskich cenach.

Oczekuj więcej, płać mniej

W Pepco znajdziesz dobrą jakość, najnowsze trendy i szeroki wybór.

Kupuj bez obaw

Masz 30-dniowe prawo do zwrotu towaru w dowolnym sklepie na terenie kraju.