Mój sklep
LOADER
Menu
Produkty

Powrót do szkoły to dla dzieci zawsze ogromne wydarzenie. W jaki sposób sprawić, by ten czas na długo zapadł im w pamięci? W PEPCO po raz pierwszy czeka na Was kolekcja na licencji Harry Potter, a wraz z nią przygotowaliśmy KONKURS! Co należy zrobić, aby wygrać?

Pokażcie nam, jak dzięki produktom z kolekcji Harry Potter z PEPCO przygotowujecie się do nowego roku szkolnego. Jesteśmy przekonani, że nie brakuje Wam kreatywności, dlatego nagrodzimy najbardziej oryginalne zgłoszenia, którymi możecie się z nami dzielić, dodając zdjęcie bądź film w komentarzu pod postem konkursowym na profilu: www.facebook.com/PEPCOpl. Nie zapomnijcie o krótkim opisie, a z pewnością zwiększycie swoje szanse na zdobycie nagród. A jest o co walczyć!​​

Do wygrania: 5 nagród głównych, 10 nagród II stopnia, 15 nagród III stopnia.​​

👉 Nagroda główna to kufer o wartości 1000 zł, wypełniony gadżetami ze świata Harry’ego Pottera. W kufrze znajdziecie aż 12 oryginalnych gadżetów, w tym: fasolki wszystkich smaków Bertiego Botta, różdżkę, dziennik z wytłaczanym herbem, czekoladową żabę, czapkę, szalik i rękawiczki z herbem szkoły oraz wiele innych niespodzianek!

👉 Nagroda II stopnia to różdżka do malowania światłem dająca niesamowity efekt na zdjęciach!

👉 Nagroda III stopnia to skarbonka Złoty Znicz z efektem iluzji optycznej!​​

Powodzenia!

Zapoznaj się z regulaminem konkursu, który znajdziesz tutaj.