Stań się częścią naszego sukcesu!

Stosujemy cookies w celach reklamowych, statystycznych i dostosowania oferty do Twoich potrzeb. Możesz w każdej chwili dokonać zmian tych ustawień w przeglądarce, akceptując lub odrzucając część z tych plików. Jeśli będziesz korzystał z niniejszej strony bez zmiany w ustawieniach swojej przeglądarki, będziemy zapisywali i uzyskiwali dostęp do tych informacji (cookie) w pamięci Twojego urządzenia końcowego (komputer, telefon itp.) w wymienionych celach. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Nasza Centrala


Centrala PEPCO od początku istnienia firmy mieści się w Poznaniu. To tutaj zapadają kluczowe decyzje. Dynamicznie się rozwijamy. Na początku istnienia firmy w centrali pracowało 12 osób, obecnie pracuje nas tu ponad 500. Pierwszy sklep powstał w 2004 roku - dziś otwieramy ich kilkadziesiąt rocznie w Polsce i w Europie. Wśród nas są pracownicy, którzy budują firmę od samego początku, czyli od ponad 14 lat, jak również nowe osoby, które dołączając do nas dzielą się swoją wiedzą i umiejętnościami. Międzynarodowy charakter PEPCO otwiera szerokie możliwości dla ludzi szukających pracy dającej możliwości rozwoju.

Poznaj nasze działy


W międzynarodowej centrali Pepco w Polsce umiejscowione są różnorodne działy, w których pracują specjaliści w swoich dziedzinach. Dzięki różnorodnym kompetencjom zebranym w jednym miejscu tworzymy zgrany, wzajemnie wspierajacy się zespół ludzi.

Dowiedz się więcej o każdym z naszych działów

NASZE
DZIAŁY

Pracownicy działu poszerzają zakres sieci we wszystkich krajach. Znajdują i przygotowują nowe lokalizacje dla naszych sklepów.

DZIAŁ
EKSPANSJI

Pracownicy działu zarządzają finansami, zajmują się kontrolingiem, księgowościową i sprawozdawczością. Obsługują spółki europejskie.

DZIAŁ
FINANSOWY

Pracownicy działu zapewniają pełne wsparcie IT, zarządzają infrastrukturą, serwisem i procesami. Dbają sprzęt i rozwój oprogramowania.

DZIAŁ
IT

Pracownicy działu dbają o sprawny przepływ towarów między dostawcami, centrum dystrybucji i naszymi sklepami.

DZIAŁ
LOGISTYKI

Pracownicy działu dbają o rozpoznawalność marki i promocję naszych produtków, budując wizerunek i zaufanie klientów do Pepco.

DZIAŁ
MARKETINGU

Pracownicy działu dbają o wszystkich pracowników. Zajmują się rekrutacją i rozwojem, wspierają managerów w kwestiach dot. ludzi, dbają o sprawy kadrowe.

DZIAŁ
PERSONALNY

Pracownicy działu przygotowują plany zakupowe dla produktów. Dbają, aby towary trafiły do klientów w odpowiednim czasie, rozmiarze i ilości.

DZIAŁ
PLANOWANIA

Pracownicy działu zapewniają obsługę prawną firmy, wspierają pracę naszych działów.

DZIAŁ
PRAWNY

Pracownicy działu zarządzają projektami wewnętrznymi, analizują i optymalizują procesy biznesowe.

DZIAŁ PROCESÓW
BIZNESOWYCH

Pracownicy działu organizują i dbają o sprzedaż produktów, standardy obsługi klienta oraz o wygląd naszych sklepów.

DZIAŁ
SPRZEDAŻY

Dział zakupów wybiera i zamawia asortyment, który pojawi się w sklepach, prowadzi negocjacje, zapewnia odpowiednią jakość towaru.

DZIAŁ
ZAKUPÓW

Korzyści


•  Międzynarodowa firma

•  Dynamiczny rozwój

•  Przyjazna atmosfera współpracy

•  Stabilne miejsce pracy

•  Centrala europejska

•  Indywidualne ścieżki rozwoju

•  Zniżka pracownicza na zakupy w naszych sklepach

Jak pracujemy


 

Rekrutacja


Proces rekrutacyjny zależy od stanowiska, na które aplikujesz. Oprócz rozmowy telefonicznej i spotkania, możemy poprosić Cię o wykonanie zadań sprawdzających Twoje kluczowe kompetencje. Sprawdzamy także znajomość języka angielskiego. Przygotuj się na to, że część rozmowy może być prowadzona w języku angielskim.

Dołącz do nas!

Sprawdź aktualne oferty pracy w centrali PEPCO