Stań się częścią naszego sukcesu!

Stosujemy cookies w celach reklamowych, statystycznych i dostosowania oferty do Twoich potrzeb. Możesz w każdej chwili dokonać zmian tych ustawień w przeglądarce, akceptując lub odrzucając część z tych plików. Jeśli będziesz korzystał z niniejszej strony bez zmiany w ustawieniach swojej przeglądarki, będziemy zapisywali i uzyskiwali dostęp do tych informacji (cookie) w pamięci Twojego urządzenia końcowego (komputer, telefon itp.) w wymienionych celach. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Centrum Dystrybucji


Centrum Dystrybucji naszej firmy znajduje się w Rawie Mazowieckiej i liczy 50 000 metrów kwadratowych powierzchni magazynowej. W naszym centralnym magazynie zatrudniamy ponad 500 osób, odpowiedzialnych za dystrybucję produktów do ponad 1500 sklepów w Polsce oraz Europie.

Stanowiska pracy


Sprawdź, na jakim stanowisku możesz rozpocząć pracę w naszym Centrum Dystrybucji.

Do jego zadań należy zapewnienie prawidłowej obsługi procesu logistycznego, czyli przyjęcia towaru, przygotowania zamówień i wysyłki towaru.

Pracownik magazynu

Zapewnia dobrą organizację i sprawną pracę zespołu w magazynie oraz nadzoruje realizację procesu magazynowego zgodnie z obowiązującymi standardami.

Kierownik zmiany

Dba o zapewnienie płynnego i efektywnego zaopatrzenia. Do jego zadań należy nadzór działalności magazynu, dbanie o odbiór, transport, przechowywanie, wypełnianie zamówień i utrzymanie odpowiedniego poziomu magazynowego.

Kierownik magazynu

Zapewnia sprawną realizację procesu magazynowego, przygotowuje dokumenty, raporty i analizy dostaw.

Specjalista ds. logistyki

Zarządza pracą magazynu i procesami logistycznymi.

Kierownik logistyki

Korzyści


•  Międzynarodowa firma

•  Dynamiczny rozwój

•  Przyjazna atmosfera współpracy

•  Stabilne miejsce pracy

•  Centrala europejska

•  Indywidualne ścieżki rozwoju

•  Zniżka pracownicza na zakupy w naszych sklepach

Jak pracujemyDołącz do nas!

Sprawdź aktualne oferty pracy w centrum dystrybucyjnym PEPCO