Stań się częścią naszego sukcesu!

Na stanowisku:

Asystent ds. płatności i operacji skarbu

Miejsce pracy: Centrala w Poznaniu

Ogłoszenie ważne do 28.02.2019

Polubisz swoją pracę w PEPCO, ponieważ gwarantujemy Ci:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Możliwość rozwoju i awansu,
  • Pracę w międzynarodowym środowisku,

Zakres zadań:

  • Obsługa płatności, dokumentacji i korespondencji oraz koordynacja obiegu dokumentów,
  • Współpraca z dostawcami w zakresie płatności,
  • Wspieranie procesu obsługi gotówkowej i bonów,
  • Zastępczo wykonywanie operacji finansowanie handlu, optymalizacja procesu otwierania akredytyw, inkas,
  • Osoba będzie raportować bezpośrednio do Payments and Treasury Operations  Managera.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie (preferowane rachunkowość, bankowość, finanse, ekonomia)
  • Minimum 0-1 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • Znajomość podstawowych programów informatycznych: MS Excel, MS Power Point, MS Word,
  • Znajomość podstawowych przepisów i regulacji, procesów  płatniczych i rozliczeń międzybankowych,
  • Znajomość podstawowych zasad rachunkowości będzie dodatkowym atutem,
  • Znajomość podstawowych produktów bankowych w obszarze płatności i trade Finance,
  • Język angielski min. B1,
  • Umiejętności analityczne,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Umiejętność pracy w zespole,

Nie zapomnij dodać klauzuli zezwalającej nam na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celach rekrutacji.