Stań się częścią naszego sukcesu!

Na stanowisku:

Specjalista ds. Projektowania Layoutów i Planogramów

Miejsce pracy: Centrala

Ogłoszenie ważne do 31.07.2019

Opis stanowiska:

  • Terminowe tworzenie layoutów dla sklepów Pepco oraz rozpisywanie kategorii produktowych na rynek Polski i rynki zagraniczne
  • Nanoszenie zmian związanych z rozmieszczeniem kategorii produktowych w już istniejących sklepach
  • Udział w procesie planowania powierzchni sprzedaż
  • Ścisła współpraca z Działami Planowania i Inwestycji
  • Aranżacja sali sprzedaży – akcje sezonowe, marketingowe, sprzedażowe
  • Terminowe wykonywanie zleconych zadań

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie; preferowane wykształcenie wyższe
  • Znajomość programu AutoCAD lub podobnych
  • Umiejętność pracy z layoutami sklepowymi – przestrzennego patrzenia na powierzchnię sprzedażową
  • Umiejętność szeregowania produktów według grup tematycznych oraz ich logicznego rozmieszczenia w poszczególnych departamentach
  • Organizacja pracy własnej oraz umiejętności pracy w zespole
  • Język angielski komunikatywny w mowie i piśmie, min. poziom B1/B2
  • Duże umiejętności komunikacyjne
  • Dobra znajomość programu MS Excel

Oferujemy:

  • Umowa o pracę
  • Korzystne warunki wynagradzania i przyjazną atmosferę
  • Pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie

Nie zapomnij dodać klauzuli zezwalającej nam na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celach rekrutacji.