Stań się częścią naszego sukcesu!

Na stanowisku:

Stażysta w dziale marketingu - sekcja komunikacji korporacyjnej

Miejsce pracy: Centrala w Poznaniu

Ogłoszenie ważne do 31.07.2019

Polubisz swoją pracę w PEPCO, ponieważ gwarantujemy Ci:

  • Płatny staż w oparciu o umowę zlecenie.
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Świetną atmosferę!

Zakres zadań:

  • Praca z danymi zewnętrznymi i wewnętrznymi.
  • Pomoc przy bieżących projektach marketingowych w obszarze komunikacji korporacyjnej.
  • Pomoc przy przygotowywaniu prezentacji na potrzeby wewnętrzne.
  • Pomoc przy organizacji spotkań i pracy działu.

Nasze oczekiwania:

  • Zainteresowania w obszarze marketingu.
  • Skrupulatność i umiejętności organizacyjne.
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, a w szczególności: MS Word, MS Excel, MS Powerpoint.
  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego (min. poziom B2).
  • Status studenta.
  • Dostępność 4-5 dni w tygodniu.

Nie zapomnij dodać klauzuli zezwalającej nam na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celach rekrutacji.