Stań się częścią naszego sukcesu!

Na stanowisku:

Stażysta w Dziale Najmu

Miejsce pracy: Centrala w Poznaniu

Ogłoszenie ważne do 30.11.2018

Polubisz swoją pracę w PEPCO, ponieważ gwarantujemy Ci:

  •  Płatny staż w oparciu o umowę zlecenie (na ok. 7 miesięcy),
  •  Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
  •  Świetną atmosferę!

Zakres zadań:

  • Weryfikacja kompletności umów najmu,
  • Wsparcie Lease Managera CEE w nadzorowaniu terminowość realizacji prac związanych z zawieraniem umów najmu, ich przedłużaniem i aneksowaniem,
  • Przygotowywanie raportów dotyczących najmu na rynkach CEE

Nasze oczekiwania:

  • Wiedza i doświadczenie w zakresie czytania umów najmu,
  • Podstawowa wiedza z zakresu nieruchomości, zarządzania nieruchomościami oraz administracji – poziom podstawowy,
  • Znajomość zagadnień prawnych – poziom podstawowy,
  • Mile widziani studenci lub absolwenci kierunku: Zarządzanie inwestycjami i nieruchomościami (lub pokrewne dziedziny),
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, a w szczególności: MS Word, MS Excel, MS Powerpoint
  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego (min. poziom B2),
  • Szukamy osoby dyspozycyjnej min. 30h/tygodniowo

Nie zapomnij dodać klauzuli zezwalającej nam na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celach rekrutacji.