Stań się częścią naszego sukcesu!

Stosujemy cookies w celach reklamowych, statystycznych i dostosowania oferty do Twoich potrzeb. Możesz w każdej chwili dokonać zmian tych ustawień w przeglądarce, akceptując lub odrzucając część z tych plików. Jeśli będziesz korzystał z niniejszej strony bez zmiany w ustawieniach swojej przeglądarki, będziemy zapisywali i uzyskiwali dostęp do tych informacji (cookie) w pamięci Twojego urządzenia końcowego (komputer, telefon itp.) w wymienionych celach. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Poznaj nas


Jesteśmy międzynarodową firmą, obecną w Polsce i w Europie.
 Firma PEPCO od samego początku związana jest z Poznaniem. To tutaj znajduje się centrala na całą Polskę i Europę. Zatrudniamy ponad 16 000 pracowników, mamy ponad 800 sklepów w Polsce i ponad 1600 w Europie. Co miesiąc nasze sklepy odwiedza ponad 15 mln klientów, kupując odzież dla całej rodziny i produkty dla domu w najniższych cenach. Sukces osiągamy dzięki ludziom i ich zaangażowaniu.

Nasze wartości


Pomagają nam określić drogę, którą podążamy w naszej codziennej pracy.

Dbamy o rozwój


Dbamy o rozwój naszych pracowników, wspierając ich na każdym etapie kariery. Oferujemy unikalny program szkoleń, dostosowanych do potrzeb różnych stanowisk, umożliwiających ciągły rozwój i poszerzanie kompetencji. Każda nowo zatrudniona osoba otrzymuje pakiet szkoleń wdrażających do realizacji nowych zadań. Nasz system szkoleniowy obejmuje m.in. praktyki w sklepie szkoleniowym, udział w Akademii PEPCO, szkolenia dla kierowników i specjalistów, naukę języka angielskiego. Zapewniamy doskonalenie w wielu obszarach.

Wspieramy naszych pracowników na każdym etapie, umożliwiając nieustanny rozwój.

Po godzinach


Razem świętujemy małe i duże sukcesy. Wspólnie celebrujemy święta i aktywnie angażujemy się w akcje wolontariatu. Spotykamy się także po pracy, bo atmosfera w PEPCO sprzyja nawiązywaniu przyjaźni. Naszą tradycją w okresie świąt Bożego Narodzenia jest zaangażowanie w akcję Szlachetna Paczka. Jesteśmy otwarci na inicjatywy naszych pracowników, wspierając ich także po godzinach pracy.

Dołącz do nas!

Sprawdź aktualne oferty pracy w PEPCO