Stań się częścią naszego sukcesu!

Stosujemy cookies w celach reklamowych, statystycznych i dostosowania oferty do Twoich potrzeb. Możesz w każdej chwili dokonać zmian tych ustawień w przeglądarce, akceptując lub odrzucając część z tych plików. Jeśli będziesz korzystał z niniejszej strony bez zmiany w ustawieniach swojej przeglądarki, będziemy zapisywali i uzyskiwali dostęp do tych informacji (cookie) w pamięci Twojego urządzenia końcowego (komputer, telefon itp.) w wymienionych celach. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Stań się częścią naszego sukcesu!


Studiujesz, uczysz się? Chcesz się rozwijać, zdobyć doświadczenie w międzynarodowej firmie handlowej? Dołącz do nas! Skorzystaj z oferty staży studenckich i pokonaj konkurencję. Zapewniamy możliwość połączenia nauki i pracy oraz zdobycia doświadczenia zawodowego.

Retail Management Program


Jest to program stażowy skierowany do studentów ostatniego roku studiów oraz absolwentów.

Jego celem jest poznanie międzynarodowej firmy z branży handlowej od podstaw. W trakcie programu zapoznasz się z funkcjonowaniem różnych działów i obowiązkami na różnych stanowiskach. Rozpoczniesz od pracy w sklepie, sprawdzisz się w roli kierownika, poznasz pracę Centrum Dystrybucji oraz wszystkich działów w Centrali Pepco. Będziesz realizował ciekawe projekty międzynarodowe, a także weźmiesz udział w szkoleniach rozwojowych. Wszystko przy wsparciu doświadczonego mentora. Zapewniamy atrakcyjne warunki umowy, ale przede wszystkim zdobycie wielu ciekawych doświadczeń.

Staże


Jeśli chcesz rozpocząć przygodę z naszą firmą, zapraszamy do skorzystania z oferty staży. Staż można odbyć w każdym z działów firmy, również w sklepie. Nauczysz się pracy w dużej międzynarodowej firmie i poznasz specyfikę naszej branży, łącząc zdobywanie doświadczenia zawodowego z nauką. 

Studenci, którzy z nami współpracują, wspierają pracę wszystkich działów. Zależy nam na długofalowej współpracy, dlatego oferujemy staże, które trwają od 6 miesięcy do roku. Wielu stażystów zostaje z nami na dłużej, podejmując stałą współpracę i wiążąc z nami swoją karierę zawodową. Staże w naszej firmie są płatne.

Dołącz do nas!

Sprawdź aktualne oferty praktyk i staży w PEPCO