Mój sklep
LOADER
Menu
Produkty
Salon. Okna z różowymi zasłonami, na ścianie obrazy w białych ramach, sztuczne kwiaty na stoliku, w środku sofa z granatową poduszką i kocem w kwiaty

Bogactwo kwiatów

Marzy Ci się podróż w czasie do początku XX wieku, by poczuć elegancję tamtych lat? Możesz to zrobić bez wychodzenia z domu, jeśli do dekoracji wnętrz wybierzesz produkty z kolekcji „Bogactwo kwiatów”.

Jej motywem przewodnim są malowane kwiaty peonii, pastelowe odcienie różu oraz detale w kolorze złota. Skomponowane razem, stworzą w Twoim domu niepowtarzalny klimat retro!

Dodatki do domu z tej kolekcji, to między innymi zastawa stołowa, dekoracje ścienne i stojące, ozdobne świece zapachowe, a także szeroki wybór tekstyliów.

Wazony ze sztucznymu kwiatami przed lustrem w salonie
zastawa stołowa: kubki, sztućce i talerze ze wzorami w kwiaty
W tej ofercie znajdziesz produkty z motywami kwiatowymi, które możesz dowolnie ze sobą zestawiać i tworzyć własne mini-kolekcje.

Prezentowana oferta będzie dostępna w sklepach PEPCO od 26 sierpnia 2021 roku i obowiązuje do wyczerpania zapasów. Oferta w sklepach może różnić się pod względem ilości i dostępności asortymentu. Zdjęcia prezentują przykładowe wzory produktów i mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistości.

Może zainteresuje Cię również: