Mój sklep
LOADER
Menu
Produkty

etniczna OAZA

W otoczeniu etnicznych wzorów, przyjemnych faktur i stonowanych kolorów nasz umysł wypoczywa najlepiej. Dlatego kolekcja „Etniczna oaza” czerpie inspiracje i wzornictwo właśnie z bogactwa naturalnego ziemi.

Stwórz w swoim domu przyjazną, kojącą przestrzeń dzięki dodatkom z drewna – ramkom, pudełkom i pojemnikom. Ocieplą każde wnętrze i wprowadzą powiew świeżości do tych urządzonych w nowoczesnym stylu. Przytulności każdemu pomieszczeniu dodadzą tekstylia w spokojnych, ale jednocześnie ciekawych i świeżych barwach. Wnętrze w stylu etno uzupełni zastawa stołowa przypominająca gliniane rękodzieło pierwotnych plemion. Talerze i miski w odcieniu piaskowca staną się wyjątkową oprawą dla każdego z dań.
Poczuj moc natury… już dziś!

Prezentowana oferta będzie dostępna w sklepach PEPCO od czerwca 2021 roku i obowiązuje do wyczerpania zapasów. Oferta w poszczególnych sklepach może się różnić pod względem ilości i dostępności asortymentu. Zdjęcia prezentują przykładowe wzory produktów i mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistości.

Może zainteresuje Cię również: