Mój sklep
LOADER
Menu
Produkty
60
Puf
składany, z miękkim pokryciem,
ø 45 cm, wys. 42 cm
30
Poduszka
z poszewką 100% bawełny,
45 x 45 cm

etniczna OAZA

W otoczeniu etnicznych wzorów, przyjemnych faktur i stonowanych kolorów nasz umysł wypoczywa najlepiej. Dlatego kolekcja „Etniczna oaza” czerpie inspiracje i wzornictwo właśnie z bogactwa naturalnego ziemi.

Stwórz w swoim domu przyjazną, kojącą przestrzeń dzięki dodatkom z drewna – ramkom, pudełkom i pojemnikom. Ocieplą każde wnętrze i wprowadzą powiew świeżości do tych urządzonych w nowoczesnym stylu. Przytulności każdemu pomieszczeniu dodadzą tekstylia w spokojnych, ale jednocześnie ciekawych i świeżych barwach. Wnętrze w stylu etno uzupełni zastawa stołowa przypominająca gliniane rękodzieło pierwotnych plemion. Talerze i miski w odcieniu piaskowca staną się wyjątkową oprawą dla każdego z dań.
Poczuj moc natury… już dziś!
15
Miska
kamionkowa,
poj. 550 ml
10
Obraz
na płótnie,
35 x 40 cm
20
Ramka na zdjęcie
na 6 zdjęć,
42,7 x 42,7 x 2,5 cm
30
Łańcuch świetlny LED
20 lampek
20
Ramka na zdjecia
na 3 zdjęcia, stojąca,
15 x 6,8 x 0,8 cm

Prezentowana oferta będzie dostępna w sklepach PEPCO od czerwca 2021 roku i obowiązuje do wyczerpania zapasów. Oferta w poszczególnych sklepach może się różnić pod względem ilości i dostępności asortymentu. Zdjęcia prezentują przykładowe wzory produktów i mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistości.

Może zainteresuje Cię również: