Mój sklep
LOADER
Menu
Produkty
Drodzy Klienci, uprzejmie informujemy, że zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów nasze sklepy w galeriach handlowych pozostają zamknięte. Zapraszamy na bezpieczne zakupy w pozostałych lokalizacjach!

To, co zawsze spotkasz, wybierając w PEPCO ubranka dla chłopców w wieku niemowlęcym, to wysoka jakość materiałów i odpowiedni poziom wygody dla Twojego dziecka. Pajace, body, piżamki i skarpetki z zabawnymi nadrukami w żywych kolorach – to cechy rozpoznawcze naszych kolekcji. Wykonane najczęściej ze stuprocentowej bawełny lub bawełny organicznej. Nierzadko na naszych ubrankach pojawiają się ulubieni bohaterowie maluszków, które znajdziesz pośród propozycji licencyjnych.

T-shirt 100% bawełny
W kolekcji niemowlęcej łączymy naturalne, miękkie materiały i praktyczne kroje pozwalające dziecku na swobodę ruchów, a rodzicom na łatwe przebieranie maluszka.
Spodnie 100% bawełny

Prezentowane produkty stanowią zapowiedź oferty i będą sukcesywnie pojawiać się w sklepach od stycznia. Oferta w sklepach może różnić się pod względem ceny, ilości i dostępności asortymentu (niektóre produkty będą dostępne jedynie w wybranych sklepach). Zdjęcia prezentują przykładowe wzory i mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistości.

Oferta ważna do wyczerpania zapasów.

Wejdź na stronę inspiracje PEPCO!

Odkryj setki pomysłów klientek i blogerek! Dzięki nim stworzysz wyjątkowe dekoracje domu, oryginalnie nakryjesz stół i stylowo ozdobisz choinkę.

Inspiruj i daj się zainspirować!

Może zainteresuje Cię również:

#inspiracjepepco