Mój sklep
LOADER
Menu
Produkty
Drodzy Klienci, informujemy, że nasze sklepy są otwarte, z wyłączeniem sklepów w galeriach handlowych w województwie warmińsko-mazurskim.
Zapraszamy na bezpieczne zakupy do pozostałych lokalizacji!

Kolekcja niemowlęca dziewczęca

Wyjątkowe wzory, pastelowe kolory w ciepłych odcieniach i najwyższy komfort noszenia. To stałe elementy naszych kolekcji dla najmłodszych dziewczynek. Materiały z których szyjemy ubranka, są prawdziwym przyjacielem skóry dziecka. Często to 100% bawełny i coraz częściej – bawełna organiczna. To połączenie gwarantuje, że każda dziewczynka, która nosi ubranka PEPCO nie tylko wygląda, ale też czuje się w nich wyjątkowo dobrze.

Nasze kolekcje dla Twojego słodkiego maluszka pełne są modnych wzorów i dziewczęcych kolorów. O tym, że to idealny wybór dla Twojej pociechy, świadczy też dobór materiałów – większość naszych propozycji wykonana jest ze 100% bawełny.

Prezentowane produkty stanowią zapowiedź oferty i będą sukcesywnie pojawiać się w sklepach od stycznia. Oferta w sklepach może różnić się pod względem ceny, ilości i dostępności asortymentu (niektóre produkty będą dostępne jedynie w wybranych sklepach). Zdjęcia prezentują przykładowe wzory i mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistości.

Oferta ważna do wyczerpania zapasów.

Wejdź na stronę inspiracje PEPCO!

Odkryj setki pomysłów klientek i blogerek! Dzięki nim stworzysz wyjątkowe dekoracje domu, oryginalnie nakryjesz stół i stylowo ozdobisz choinkę.

Inspiruj i daj się zainspirować!

Może zainteresuje Cię również:

#inspiracjepepco