Mój sklep
LOADER
Menu
Produkty
Drodzy Klienci, informujemy, że nasze sklepy są otwarte, z wyłączeniem sklepów w galeriach handlowych w województwie warmińsko-mazurskim.
Zapraszamy na bezpieczne zakupy do pozostałych lokalizacji!

ODZIEŻ CHŁOPIĘCA

98-134 cm

Mali odkrywcy lubią być w ruchu i ciągle się bawić. Rozumiemy to – dlatego kolekcja PEPCO dla chłopców bogata jest w wygodne ubrania, które nie przeszkadzają w zabawie i zapewniają maksymalny komfort. Wszystkie propozycje dopasowane są do najnowszych trendów, a ich różnorodność pozwala na tworzenie ciekawych stylizacji na każdą okazję i to w wyjątkowo korzystnych cenach. Tak, aby całość była prosta, jak „raz, dwa, trzy!”.


Prezentowane produkty stanowią zapowiedź oferty i będą sukcesywnie pojawiać się w sklepach od stycznia. Oferta w sklepach może różnić się pod względem ceny, ilości i dostępności asortymentu (niektóre produkty będą dostępne jedynie w wybranych sklepach). Zdjęcia prezentują przykładowe wzory i mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistości.

Oferta ważna do wyczerpania zapasów.

Wejdź na stronę inspiracje PEPCO!

Odkryj setki pomysłów klientek i blogerek! Dzięki nim stworzysz wyjątkowe dekoracje domu, oryginalnie nakryjesz stół i stylowo ozdobisz choinkę.

Inspiruj i daj się zainspirować!

Może zainteresuje Cię również:

#inspiracjepepco