Mój sklep
LOADER
Menu
Produkty
Drodzy Klienci, informujemy, że nasze sklepy są otwarte, z wyłączeniem sklepów w galeriach handlowych w województwie warmińsko-mazurskim.
Zapraszamy na bezpieczne zakupy do pozostałych lokalizacji!

ODZIEŻ DZIEWCZĘCA

98-134 cm

W tym sezonie nasze propozycje dla dziewczynek obfitują w ich ulubione wzory i kolory. Można wybierać spośród delikatnych pasteli, przyciągających oko wzorów oraz kolorowych nadruków. Nie zapomnieliśmy również o miłośniczkach bajek – z pewnością znajdą coś dla siebie w całej gamie produktów licencyjnych. Nowe kolekcje są dopasowane do gustów małych dziewczynek, ale również do oczekiwań rodziców – wykonano je z miękkich materiałów, które nie krępują ruchów podczas zabawy.


Prezentowane produkty stanowią zapowiedź oferty i będą sukcesywnie pojawiać się w sklepach od stycznia. Oferta w sklepach może różnić się pod względem ceny, ilości i dostępności asortymentu (niektóre produkty będą dostępne jedynie w wybranych sklepach). Zdjęcia prezentują przykładowe wzory i mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistości.

Oferta ważna do wyczerpania zapasów.

Wejdź na stronę inspiracje PEPCO!

Odkryj setki pomysłów klientek i blogerek! Dzięki nim stworzysz wyjątkowe dekoracje domu, oryginalnie nakryjesz stół i stylowo ozdobisz choinkę.

Inspiruj i daj się zainspirować!

Może zainteresuje Cię również:

#inspiracjepepco