Więcej za mniej...codziennie!

Stosujemy cookies w celach reklamowych, statystycznych i dostosowania oferty do Twoich potrzeb. Możesz w każdej chwili dokonać zmian tych ustawień w przeglądarce, akceptując lub odrzucając część z tych plików. Jeśli będziesz korzystał z niniejszej strony bez zmiany w ustawieniach swojej przeglądarki, będziemy zapisywali i uzyskiwali dostęp do tych informacji (cookie) w pamięci Twojego urządzenia końcowego (komputer, telefon itp.) w wymienionych celach. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Mamy już 1000 sklepów w Europie


27 października w Centrum Handlowym Focus Mall w Bydgoszczy otworzyliśmy swój tysięczny sklep. To 689 nasz sklep w Polsce i 16 placówka w Bydgoszczy.

Dla przypomnienia, PEPCO w pierwszym roku swej działalności posiadało 14 sklepów w kilku lokalizacjach, w roku 2007 firma celebrowała otwarcie setnego sklepu, aby niespełna 10 lat później mieć ich już 10 razy więcej.

Od 3 lat rozwijamy się także na innych europejskich rynkach. W 2013 roku PEPCO otworzyło swoje pierwsze sklepy w Czechach (obecnie pod szyldem PEPCO funkcjonuje tam 100 sklepów) i na Słowacji (obecnie 60 sklepów), a od 2015 roku obecne jest również na Węgrzech (56 sklepów) i w Rumunii (86 placówek).