Więcej za mniej...codziennie!

Stosujemy cookies w celach reklamowych, statystycznych i dostosowania oferty do Twoich potrzeb. Możesz w każdej chwili dokonać zmian tych ustawień w przeglądarce, akceptując lub odrzucając część z tych plików. Jeśli będziesz korzystał z niniejszej strony bez zmiany w ustawieniach swojej przeglądarki, będziemy zapisywali i uzyskiwali dostęp do tych informacji (cookie) w pamięci Twojego urządzenia końcowego (komputer, telefon itp.) w wymienionych celach. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

ŚWIĄTECZNA STREFA INSPIRACJI!


Drogi Kliencie!

Między 9 a 15 grudnia w warszawskiej galerii Blue City zagości specjalna strefa PEPCO. Dzięki niej spojrzysz na naszą świąteczną kolekcję z zupełnie innej perspektywy. Zobaczysz, jak elegancka zastawa prezentuje się na świątecznym stole, a ozdoby na choince. Bożonarodzeniowe drzewko możesz również udekorować – przy użyciu specjalnego kreatora stworzysz wirtualną kompozycję z ulubionych bombek. Aplikacja pozwoli Ci też wykonać aranżację salonu w niecodziennym klimacie. Wszystkie artykuły, które zobaczysz na ekranie tabletu i na żywo, będą do nabycia w pobliskim sklepie PEPCO! Nie zabraknie niebanalnych rozwiązań w duchu DIY. Dzięki wielu ukrytym pomysłom każda osoba z duszą dekoratora znajdzie coś dla siebie.

Najmłodsi także nie będą się nudzić – przygotowaliśmy dla nich interaktywną zabawę, dzięki której będą mogli ćwiczyć pamięć i koncentrację. Na dorosłych również czekają niespodzianki – ale żeby dowiedzieć się jakie, trzeba odwiedzić naszą specjalną Świąteczną Strefę Inspiracji!

Do zobaczenia przy fontannie na poziomie -1!