Więcej za mniej...codziennie!

Stosujemy cookies w celach reklamowych, statystycznych i dostosowania oferty do Twoich potrzeb. Możesz w każdej chwili dokonać zmian tych ustawień w przeglądarce, akceptując lub odrzucając część z tych plików. Jeśli będziesz korzystał z niniejszej strony bez zmiany w ustawieniach swojej przeglądarki, będziemy zapisywali i uzyskiwali dostęp do tych informacji (cookie) w pamięci Twojego urządzenia końcowego (komputer, telefon itp.) w wymienionych celach. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Otwarcie tysięcznego sklepu PEPCO!


W czwartek, 24 września, w Gorzowie Wielkopolskim PEPCO otworzyło swój tysięczny sklep w Polsce. Otwarcie jubileuszowej placówki to równocześnie okazja do wspólnego świętowania. W nowym sklepie czekały niespodzianki, a miejskie przedszkola otrzymały paczki artykułów szkolnych i zabawek dla dzieci. 

Tysięczny polski sklep PEPCO został otwarty 24 września w Centrum Handlowym NoVa Park. Jest to już piąty sklep sieci w Gorzowie.

„Historia naszej sieci rozpoczęła się 20 lat temu w Polsce. Przez te dwie dekady konsekwentnie otwieraliśmy nowe sklepy, wkraczaliśmy na nowe rynki, ulepszaliśmy ofertę i witaliśmy w naszym gronie nowych pracowników oraz Klientów. PEPCO nie istniałoby bez Klientów i Pracowników. Bez nich nie byłoby tysięcznego sklepu w Polsce, dlatego chcemy ten dzień świętować razem. Ze względu na bezpieczeństwo i obostrzenia związane z epidemią, większość naszych działań celebrujących przenieśliśmy do sfery online, ale kilka niespodzianek czekało na Klientów w samym sklepie” – powiedział Radosław Spychalski, dyrektor ds. sprzedaży PEPCO. 

Otwarcie tysięcznego sklepu to także okazja do wsparcia najmłodszych. PEPCO, we współpracy z Urzędem Miasta Gorzowa Wielkopolskiego, przekazało paczki z artykułami szkolnymi i zabawkami wszystkim gorzowskim przedszkolom. Do ponad czterech tysięcy dzieci trafiły między innymi: pisaki, farby, plastelina, kredki, kolorowanki, zestawy do prac artystycznych oraz gry planszowe i zręcznościowe. 

„Mówi się, że szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży kiedy się ją dzieli. My w to wierzymy i dlatego z okazji otwarcia tysięcznego sklepu PEPCO w Polsce, chcieliśmy podzielić się radością z najmłodszymi. Paczki z artykułami szkolnymi oraz gry i zabawki trafiły do gorzowskich przedszkoli. To kontynuacja naszej misji - od lat jako PEPCO wspieramy rozwój dzieci i współpracujemy z organizacjami działającymi na rzecz najmłodszych.” – mówi Katarzyna Wilczewska, kierownik komunikacji korporacyjnej PEPCO. 

DziękujeMY – naszym Klientom i Pracownikom. To nasz wspólny sukces!