Więcej za mniej...codziennie!

Stosujemy cookies w celach reklamowych, statystycznych i dostosowania oferty do Twoich potrzeb. Możesz w każdej chwili dokonać zmian tych ustawień w przeglądarce, akceptując lub odrzucając część z tych plików. Jeśli będziesz korzystał z niniejszej strony bez zmiany w ustawieniach swojej przeglądarki, będziemy zapisywali i uzyskiwali dostęp do tych informacji (cookie) w pamięci Twojego urządzenia końcowego (komputer, telefon itp.) w wymienionych celach. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Świąteczny stół wymaga eleganckiej oprawy. Rozświetl go produktami z naszej nowej kolekcji! Dodatki w odcieniach srebra i złota oraz zdobiona zastawa w subtelny sposób dodadzą blasku każdej aranżacji. Podkreśl wyjątkowość rodzinnego spotkania, wybierając stylowe kieliszki o ciekawym kształcie lub szykowne świeczniki.

Skandynawski styl sprawdzi się na wigilijnym stole. Nasze zastawy oraz dodatki nawiązujące do minimalistycznych beży i szarości, w połączeniu z czerwienią, wprowadzą magiczny, świąteczny klimat do Twojej jadalni. Pamiętaj, że nawet tak małe akcenty, jak świeczki czy dzwoneczki, mogą całkowicie odmienić charakter nakrytego stołu.