Więcej za mniej...codziennie!

Stosujemy cookies w celach reklamowych, statystycznych i dostosowania oferty do Twoich potrzeb. Możesz w każdej chwili dokonać zmian tych ustawień w przeglądarce, akceptując lub odrzucając część z tych plików. Jeśli będziesz korzystał z niniejszej strony bez zmiany w ustawieniach swojej przeglądarki, będziemy zapisywali i uzyskiwali dostęp do tych informacji (cookie) w pamięci Twojego urządzenia końcowego (komputer, telefon itp.) w wymienionych celach. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

TAX FREE


Oszczędzaj pieniądze podczas zakupów dzięki usłudzie Tax Free firmy Global Blue (Global Blue's Tax Free Shopping). Uzyskaj zwrot podatku VAT za produkty zakupione w sklepach PEPCO.

Jak uzyskać zwrot podatku VAT za zakupione towary?


  1. Przy płaceniu za zakupy poproś personel sklepu o formularz zwrotu podatku (formularz Tax Free). Pracownik sklepu poprosi Cię o ważny paszport, na podstawie którego wypełni formularz. O zwrot podatku VAT dla podróżnych mogą ubiegać się wyłącznie osoby, które mieszkają poza terytorium Unii Europejskiej.
  2. Odbierz paszport oraz wypełniony imienny formularz wraz z dołączonym do niego paragonem za zakupy.
  3. Uzyskaj pieczęć urzędu celnego na wypełnionym formularzu Tax Free przed opuszczeniem kraju.
  4. Zwrot podatku VAT otrzymasz w Punkcie Obsługi Klienta firmy Global Blue lub w jednym z punktów partnerskich. Niezbędne do otrzymania zwrotu podatku będzie okazanie paszportu oraz imiennego formularza Tax Free z odpowiednią pieczątką z urzędu celnego.

Pamiętaj!

Możesz żądać zwrotu podatku VAT zapłaconego przy nabyciu towarów, jeżeli kwota łącznej wartości zakupów wraz z podatkiem VAT, wynikająca z imiennego dokumentu wystawionego przez jednego sprzedawcę, wynosi minimum 200 zł.

Zwrot podatku może być dokonany, jeżeli podróżny wywiezie w bagażu osobistym zakupione towary w stanie nienaruszonym poza terytorium Unii Europejskiej nie później niż w ostatnim dniu trzeciego miesiąca następującego po miesiącu, w którym dokonał zakupu i urząd celny potwierdził wywóz towarów na imiennym dokumencie wystawionym przez sprzedawcę.

znajdź sklepy pepco z usługą TAX FREE


UWAGA


Informujemy o braku możliwości zwrotu zakupionego towaru w przypadku skorzystania z usługi TAX FREE.

ZOBACZ INNE USŁUGI W SKLEPACH PEPCO


gwarancja
zwrotu gotówki

Doładowania