Więcej za mniej...codziennie!

Stosujemy cookies w celach reklamowych, statystycznych i dostosowania oferty do Twoich potrzeb. Możesz w każdej chwili dokonać zmian tych ustawień w przeglądarce, akceptując lub odrzucając część z tych plików. Jeśli będziesz korzystał z niniejszej strony bez zmiany w ustawieniach swojej przeglądarki, będziemy zapisywali i uzyskiwali dostęp do tych informacji (cookie) w pamięci Twojego urządzenia końcowego (komputer, telefon itp.) w wymienionych celach. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

09.07 15.07 16.07 <p>&nbsp;Gazetka Pepco</p> http://pepco.pl/fileadmin/pepco/gazetka/2020/gazetka-09.07/miniatura.png

DRODZY KLIENCI

Ze względów bezpieczeństwa i biorąc pod uwagę konieczność ograniczania kontaktu fizycznego, zdecydowaliśmy się na zawieszenie kolportażu kolejnych gazetek promocyjnych do Waszych domów. Mamy nadzieję, że ta decyzja spotka się ze zrozumieniem z Waszej strony, a cała sytuacja niebawem wróci do normy.

W łazience zaczynamy i kończymy każdy dzień. Ważne, by mieć w niej odpowiednie akcesoria, które zarówno poranny prysznic, jak i relaksującą wieczorną kąpiel zamienią w przyjemny rytuał. Zobacz katalog z naszą kolekcją eleganckich miękkich ręczników kąpielowych wykonanych ze 100% bawełny!