Więcej za mniej...codziennie!

Stosujemy cookies w celach reklamowych, statystycznych i dostosowania oferty do Twoich potrzeb. Możesz w każdej chwili dokonać zmian tych ustawień w przeglądarce, akceptując lub odrzucając część z tych plików. Jeśli będziesz korzystał z niniejszej strony bez zmiany w ustawieniach swojej przeglądarki, będziemy zapisywali i uzyskiwali dostęp do tych informacji (cookie) w pamięci Twojego urządzenia końcowego (komputer, telefon itp.) w wymienionych celach. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

02.06 10.06 11.06 <p><span style="caret-color: rgb(0, 0, 0); font-family: &quot;Segoe UI&quot;, sans-serif; font-size: 14px; text-size-adjust: auto; ">Gazetka PEPCO</span></p> http://pepco.pl/fileadmin/pepco/gazetka/2020/02.06.2020/miniatura.png

DRODZY KLIENCI!

Ze względów bezpieczeństwa i biorąc pod uwagę konieczność ograniczania kontaktu fizycznego, zdecydowaliśmy się na zawieszenie kolportażu do Waszych domów kolejnych gazetek promocyjnych. Mamy nadzieję, że spotka się to z Waszym zrozumieniem, a cała sytuacja niebawem wróci do normy.

Nadchodzi lato, a słońce z każdym dniem dodaje energii – także tej kreatywnej! Warto ją wykorzystać i zadbać o nowy wygląd domu, odświeżyć garderobę lub skompletować nowe ubranka dla pociech. A kiedy już wprowadzisz zmiany, efektami możesz się podzielić na inspiracje.pepco.pl! To właśnie dzięki Waszej kreatywności udokumentowanej nadesłanymi do nas zdjęciami powstał KATALOG LETNICH INSPIRACJI.

Zainspiruj się i bądź inspiracją dla innych, a może to właśnie Ty wygrasz bon na zakupy w PEPCO o wartości 50 zł!