Spis treści:

  1. Batspodnie i batbluza w batPepco
  2. Nie tylko siła – także inteligencja
  3. Superbohater w kolekcji ubrań dla dzieci? Pepco zawsze promuje superbohaterów!

– Fascynacja dzieci (i nie tylko…) superbohaterami nie wynika wyłącznie z faktu, że są oni obdarzeni niezwykłymi mocami albo wielką siłą oraz inteligencją, ale i z tego, że zanim stają się kimś ponadprzeciętnym, są po prostu zwyczajnymi ludźmi. Dzieciaki mają doskonałą intuicję: wyczuwają, że postacie takie jak Batman to osoby, które mają swoje wady i słabości, ale w imię zasad i walki ze złem są w stanie je pokonać i pomagać innym. Miło mieć na koszulce albo na plecaku wizerunek postaci, która inspiruje do zmian i pokazuje, że słabość można przekuć w siłę.

Magii superbohaterów ulegają ludzie płci obojga w różnym wieku, ale Batman i podobne mu postaci szczególnie często pojawiają się w kolekcjach ubrań dla dzieci. Pepco wielokrotnie w ciągu roku oferuje superbohaterskie kolekcje ubrań dla najmłodszych, które cieszą się niesłabnącą popularnością. T-shirty, bluzy, spodnie dresowe i bielizna z licencyjnymi nadrukami to zawsze produkty doskonałej jakości, które wielokrotnie można prać bez obaw o to, że się skurczą, zdeformują czy odbarwą.

Batspodnie i batbluza w batPepco

Jeśli młody człowiek chce się poczuć jak Batman, ubrania nie mogą ograniczać mu ruchów. Nic w tym dziwnego –  ten właśnie superbohater, słynący ze znakomitej kondycji fizycznej oraz znajomości ponad 127 różnych stylów walki, w tym klasycznego boksu, capoeiry, karate, judo i jiu-jitsu, jest dla maluchów i nastolatków wzorem tężyzny fizycznej i panowania nad własnym ciałem. Jeśli nie można pojechać do szkoły batmobilem, a potem z klasówki z matematyki uciec przez okno dzięki batlinie, warto mieć chociaż batspodnie i batbluzę. W Pepco mamy i to, i to: ) doskonale skomponuje się z Oba modele, tworzące perfekcyjny batdres, nadają się zarówno na trening, lekcje wychowania fizycznego, jak i na leniwe weekendowe popołudnie.

W chłodne dni warstwę spodnią pod bluzą dresową albo swetrem stanowić może batkoszulka. Najlepiej sprawdzi się koszulka ze 100% bawełny, którą batPepco oferuje w dwóch wersjach:

  • żółtej z logo Batmana oraz napisem: BATAN GAME LOADING (rozmiary od 134 do 170 cm, cena: 20 zł)
  • granatowej z wizerunkiem superbohatera i napisem BATMAN (rozmiary od 104 do 134 cm, cena: 15 zł)

Chłopiec odziany tak komfortowo jak jego ulubiony superbohater zawsze ma ochotę na zabawę i aktywność fizyczna nie stanowi dla niego problemu.

Nie tylko siła – także inteligencja

Warto też wiedzieć, że Bruce Wayne – to prawdziwe personalia Batmana – to osobnik bardzo inteligentny, władający wieloma językami i znający podstawy psychologii. Jeśli więc Twoje dziecko utożsamia się raczej z tą stroną mrocznego rycerza i od najmłodszych lat zdradza szczególne uzdolnienia, możesz kupić mu zestaw, na który składają się:

  • plecak przedszkolny (jednokomorowy, z regulowanymi szelkami, z motywem 3D na licencji Batman; cena: 15 zł)
  • piórnik (czarny, w kształcie tuby, zapinany na suwak, z nadrukiem licencji Batman; cena: 5 zł)

Bez względu na to, dokąd zmierza Wasz młody wielbiciel Batmana, w dotarciu do celu pomogą mu wygodne buty. Chłopięce tenisówki  z nadrukiem Batman, zapinane na rzep, z charakterystyczną przypinką na sznurówkach (rozmiary: 22-32, cena: 30 zł) poniosą każdego wielbiciela komiksów zarówno prostą szeroką drogą, jak i mniej uczęszczanymi szlakami. Buty, oczywiście, trzeba czasem zdjąć, odłożyć do worka i zawiesić na przedszkolnym lub szkolnym kołku. Czarny batworek z nadrukowaną postacią prężącego muskuły superbohatera (rozmiar 44 cm x 33 cm, cena: 6 zł) to idealne uzupełnienie batzestawu dla silnych duchem i ciałem młodych zawadiaków.

Superbohater w kolekcji ubrań dla dzieci? Pepco zawsze promuje superbohaterów!

Dziecięce ubrania z superbohaterami znajdziecie w Pepco bardzo często. Nie ukrywamy, że podzielamy zamiłowanie naszych klientów dla tych nietuzinkowych postaci zapełniających strony komiksów i klatki filmów. Siła intelektu i siła mięśni emanująca z każdej z nich, także z Batmana, pozwala mieć nadzieję na to, że kiedy człowiek bardzo się stara, jest w stanie pokonać swoje słabości i ograniczenia. Nadruk na ubraniu może wciąż o tym przypominać.