Spis treści:

  1. Prezenty na Dzień Dziecka - najlepsze zabawki dla energicznych dzieciaków w Pepco
  2. Pomysły na prezent dla dziecka: park rozrywki w ogrodzie, na tarasie lub na działce

Każdy rodzic wie doskonale, że na świecie nie ma nic piękniejszego i cenniejszego niż promienny uśmiech dziecka. Na co dzień staramy się, jak możemy, by zapewnić naszym pociechom spokojne i pogodne dzieciństwo pełne radosnych wspomnień. Jest jednak pewien wyjątkowy dzień w roku, który warto uczcić szczególnie… Mowa oczywiście o Dniu Dziecka! 1 czerwca już za pasem, a Ty nadal nie masz pomysłu na prezent dla swojego malucha? Przybywamy z pomocą! W Pepco znajdziesz teraz niezwykle szeroki wybór atrakcyjnych zabawek dziecięcych, które świetnie sprawdzą się w roli upominku na Dzień Dziecka.

Prezenty na Dzień Dziecka – najlepsze zabawki dla energicznych dzieciaków w Pepco

Twoje dziecko to prawdziwe „żywe srebro”? Ciągle jest w ruchu i masz wrażenie, że kryje w sobie nieskończone zasoby energii? Szukając idealnego prezentu na Dzień Dziecka, koniecznie weź to pod uwagę. Twojego malucha najbardziej ucieszą bowiem zabawki i gadżety, które pomogą mu odkryć nowe formy ruchu lub rozwinąć te, które już zna. W ofercie Pepco przygotowaliśmy kilka propozycji, które na pewno mu się spodobają – wśród nich m.in.:

  • elegancki rowerek biegowy dla dzieci powyżej 2. roku życia, z regulacja wysokości kierownicy i siodełka, do wyboru: czarno-niebieski lub czarno-różowy (maksymalny udźwig 20 kg, koła 10’’, wysokość 49 cm; 80 zł);
  • niezwykle oryginalna alternatywa dla frisbee, czyli stylowy Disc Jock-e – lekki latający dysk z wbudowanym głośnikiem, który można połączyć z telefonem i słuchać ulubionych piosenek podczas zabawy, do wyboru: niebieski lub pomarańczowy (średnica 25 cm, w zestawie kabel USB do ładowania; 30 zł);
  • akcesoria do nauki pływania z nadrukiem Spiderman – nadmuchiwane koło do pływania (średnica 45 cm; 5 zł) i rękawki (18 cm; 5 zł)

i wiele, wiele innych przydatnych gadżetów dla małych sportowców!

Pomysły na prezent dla dziecka: park rozrywki w ogrodzie, na tarasie lub na działce

Jeśli należysz do szczęściarzy, którzy dysponują własnym ogródkiem, dużym tarasem lub działką, Dzień Dziecka to wspaniała okazja, żeby zupełnie odmienić jego charakter. Nawet niewielka przestrzeń może stać się pełnym atrakcji mini-aquaparkiem czy wesołym miasteczkiem, w którym Twoje pociechy przeżyją niezapomniane przygody! W Pepco czeka na Ciebie kilka inspirujących zestawów akcesoriów ogrodowych dla dzieci, takich jak:

  • duży dmuchany basen w kolorze niebieskim dla dzieci powyżej 3. roku życia (średnica 180 cm, wysokość 43 cm; 50 zł);
  • niezwykle kolorowy dmuchany plac zabaw dla dzieci powyżej 2. roku życia, wyposażony w wulkan z natryskiem zasilany bezpośrednio z węża ogrodowego, a także w zjeżdżalnię, palmy i poduszkę wodną z lawy do skakania (wymiary 265 x 104 x 265 cm; 150 zł);
  • składany plastikowy domek ogrodowy dla dzieci z otwieranymi okiennicami i drzwiami (wysokość 108 cm, szerokość 102 cm, długość 88 cm; 200 zł).

Odwiedź swój ulubiony sklep Pepco, by wybrać te, które najbardziej spodobają się Twoim dzieciom, i stworzyć dla nich jedyny w swoim rodzaju prywatny park rozrywki!

Spraw, by był to naprawdę niezapomniany Dzień Dziecka dla Twoich pociech – z Pepco na pewno się to uda!