Przedłużamy promocję! 3 w cenie 2 na zabawki, zabawki dla zwierząt i wszystkie produkty świąteczne do domu // promocja w dniach 1 – 7 grudnia 2023 // Regulamin promocji

Ulubione

Mój sklep

0

O nas

Pepco to nieustający rozwój

Jesteśmy europejską siecią sklepów, oferującą odzież dla całej rodziny i produkty dla domu w niskich cenach.

Swój rozwój rozpoczęliśmy w Polsce ponad dwadzieścia lat temu. Dziś jesteśmy obecni w kilkunastu europejskich krajach. Staliśmy się równocześnie jednym z najpopularniejszych sprzedawców odzieży dziecięcej oraz wiodącym dostawcą artykułów dekoracyjnych. Nasz sukces osiągamy dzięki ludziom i ich zaangażowaniu.

Co nas napędza?

W centrum naszego zainteresowania jest zawsze klient. Rozwijamy się, odpowiadając na jego oczekiwania i potrzeby. Naszym największym atutem jest szeroka oferta produktów w dostępnych cenach, wygodne sklepy i przyjazna obsługa.
01

Mamy misję

Zapewniamy naszym klientom najłatwiejszy dostęp do wszystkich produktów, których na co dzień potrzebują i pragną, aby ubrać swoją rodzinę i prowadzić oraz dekorować swój dom, w najniższych cenach.
02

Mamy wizję

Naszą ambicją jest stać się największą, najlepszą, najtańszą i najbardziej znaną marką dyskontów odzieżowo-przemysłowych w Europie
03

Mamy strategię

Nasza strategia opiera się na kilku praktycznych wytycznych, według których rozwijamy biznes: szybciej, lepiej, prościej, taniej oraz na rozwoju pracowników osiąganym dzięki wyjątkowej kulturze, nowoczesnemu środowisku pracy, możliwościach rozwoju kariery i docenianiu.

Nasze liczby
mówią same za siebie!

> 30 milionów

klientów miesięcznie

> 2 tysiące

osób w centrali

> 30 tysięcy

pracowników w 19 krajach Europy

> 3,5 tysiąca

sklepów w 19 krajach w Europie

> 20 lat

nieustającego rozwoju

> 250 tys. m2

powierzchni magazynowej w Europie

Chcemy dotrzeć do każdego

Każdego roku otwieramy średnio trzysta nowych lokalizacji i wkraczamy na co najmniej dwa nowe rynki europejskie. Na przestrzeni tylko ostatniej dekady liczba pracowników Pepco powiększyła się dziesięciokrotnie.  
Koncentrujemy się na zapewnieniu nie tylko jak najlepszej dostępności atrakcyjnych finansowo produktów, ale także na jak najszerszym zasięgu geograficznym.

Ilości sklepów w poszczególnych krajach:

Polska
1269
Czechy
289
Słowacja
148
Rumunia
448
Węgry
249
Słowenia
39
Chorwacja
122
Litwa
82
Łotwa
60
Estonia
36
Bułgaria
156
Włochy
162
Serbia
125
Hiszpania
208
Austria
73
Niemcy
54
Grecja
25
Portugalia
14
Bośnia i Hercegowina
15

 

 

Pepco jako marka detaliczna należy do Pepco Group. Grupa oferuje swoim klientom – zwłaszcza rodzinom z ograniczonym budżetem – wszystko, czego potrzebują, aby wyposażyć i upiększyć swój dom w kluczowych kategoriach produktów ogólnych, odzieży i FMCG.

Niezależnie od tego, czy chodzi o Pepco, Poundland czy Dealz, ponad 4600 małych i średnich sklepów Grupy, w 21 europejskich krajach jest dogodnie zlokalizowanych w centrach handlowych, parkach handlowych czy przy samych ulicach.

Pepco Group w maju 2021 roku zadebiutowało na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Nasza historia to historia sukcesu!

2023

Pojawiamy się w Portugalii oraz Bośni i Hercegowinie.

2022

Nasze sklepy są już otwarte także w Niemczech i Grecji.

2021

Pojawiamy się w Hiszpanii i w Austrii.

2020

Otwieramy sklepy we Włoszech i Serbii.

W Polsce celebrujemy powstanie 1000. sklepu Pepco.
2019

Marzec

Bułgaria dołącza do rodziny Pepco.

2018

Wrzesień

Pojawiamy się na Łotwie i w Estonii.

2017

Wrzesiń

Otwieramy sklepy w Chorwacji, Słowenii i na Litwie.

2016

Październik

W niespełna dwa lata podwajamy liczbę sklepów - otwieramy nasz tysięczny sklep!

Dowiedz się więcej
2015

Wrzesień

Pepco odwiedzać można już w Rumunii i na Węgrzech.

2014

Maj

Świętujemy otwarcie pięćsetnego sklepu Pepco.

od 2013

Nasze sklepy służą też klientom spoza Polski.

Pepco powstaje w Czechach i na Słowacji.
2007

Otwarto setny sklep Pepco.

2004

Powstaje pierwsze 14 sklepów Pepco w takich miastach, jak: Poznań, Bydgoszcz czy Gdańsk.

1999

Początki tworzenia podwalin dla sieciowego biznesu.

Nasi pracownicy to wizytówka marki Pepco!

Firma rozwija się dynamicznie dzięki pracownikom, a oni wraz z nią – ucząc się, podążając za swoimi aspiracjami, awansując.

Pepco zatrudnia obecnie ponad 30 000 pracowników, z czego większość pracuje w sklepach, ponad 2 000 w centrali  i ponad 1000 w centrach dystrybucji na Węgrzech, w Rumunii i w Polsce. W 2023 roku znaleźliśmy się, już po raz trzeci, w rankingu najlepszych pracodawców w Polsce opracowanym przez Forbes. Nasi pracownicy doceniają Pepco między innymi za atmosferę w firmie, relacje międzyludzkie, możliwość rozwoju czy warunki pracy.

Wcześniej, przez pięć lat byłam odpowiedzialna za jeden rynek, a dziś, będąc Dyrektorem Sprzedaży na region południowo-europejski zarządzam ośmioma różnymi krajami. To wspaniałe doświadczenie, ponieważ pomimo spójnej kultury organizacyjnej, cały czas mam możliwość nauki nowych zachowań, nieco innego podejścia do życia codziennego.
Pytany przez osoby spoza Pepco o postawy nieprzerwanego od ponad 20 lat pomyślnego rozwoju firmy niezmiennie odpowiadam: wspaniali pracownicy i atmosfera pracy oparta o pięć wartości jakimi kieruje się firma czyli szacunek, uczciwość, współpraca, entuzjazm oraz doskonalenie. Pracując w Pepco od pierwszego dnia jej istnienia sam doświadczam tego na co dzień.
Należę do rodziny Pepco od blisko 10 lat. Nie spodziewałam się, że tak pokocham swoją pracę. Zaczynałam od stażu, to miała być krótka przygoda po zakończeniu szkoły a dziś pełnię funkcję zastępcy kierownika sklepu. Praca ta daje mi mnóstwo satysfakcji i jestem wdzięczna za możliwość rozwoju, którą wykorzystałam w 100% na każdym z pełnionych stanowisk.
Pepco to miejsce współpracy międzynarodowej. Pracują tutaj ludzie godni zaufania, którzy na co dzień przejawiają niesamowite zaangażowanie i chęć osiągania sukcesów. W dziale IT na każdego czekają bez przerwy nowe wyzwania i nowe projekty. Wśród nas panuje kultura uczenia się na błędach, w której porażka jest traktowana jako szansa nauki i rozwoju.
Swoją karierę w Pepco zaczynałam od stanowiska kierownika sklepu, którą pełnię do dziś. Dzięki firmie Pepco mam możliwość rozwoju na takich płaszczyznach, jak: kierowanie zespołem w różnych sklepach, koordynowanie sklepów otwarciowych a także jako trener na warsztatach dla nowej kadry kierowniczej.
Praca w firmie, która nie szczędzi środków i troszczy się o rozwój i edukację najmłodszych, pozwala pracownikom realizować własne pomysły na projekty społeczne, to spełnienie marzeń dla każdego, kto chce działać w obszarze społecznej odpowiedzialności biznesu.

Już dziś stań się częścią naszego sukcesu!

Benefity pracownicze
Wyzwania zawodowe
Szansa na rozwój
System szkoleń
Środowisko międzynarodowe
Przyjazna atmosfera
Rabat pracowniczy
Kafeteria benefitów
... i wiele innych!

Działalność charytatywna

Dla Pepco to dzieci oraz organizacja ich czasu wolnego, rozwój, edukacja i wyrównywanie szans życiowych są priorytetem w działaniach prospołecznych. Współpracujemy z organizacjami pożytku publicznego, tworzymy własne programy pomocowe, angażujemy się jako wolontariusze. W każdym z krajów, w którym funkcjonujemy, podejmujemy zróżnicowane inicjatywy skierowane do dzieci.

 

Zrównoważony rozwój

Chcemy prowadzić naszą działalność w sposób zrównoważony, koncentrując się na kilku głównych obszaracg rozwoju.

Obejmujących pracowników i klientów, łańcuch dostaw oraz wspierającą biznes infrastrukturę.

Ciężka praca przynosi efekty!

Złoty Laur Klienta 2023

Tytuł Złoty Laur Klienta 2023 w kategorii promocyjne ceny przyznany został w oparciu o sondaż przeprowadzony wśród konsumentów. Jest to nagroda...
Czytaj więcej o Pepco
Tytuł Złoty Laur Klienta 2023 w kategorii promocyjne ceny przyznany został w oparciu o sondaż przeprowadzony wśród konsumentów. Jest to nagroda oceniająca marki produktów, usług i firm cieszących się szczególnym zaufaniem pod względem jakości, ale i przystępnej ceny. Laur Konsumenta to jeden z pierwszych i jednocześnie najbardziej liczących się certyfikatów konsumenckich w Polsce. Przyznawany jest w wyniku przeprowadzanego od 17 lat plebiscytu popularności produktów oraz usług.

Poland's Best Employers 2023

Poland’s Best Employers 2023 to zestawienie 300 działających w Polsce firm, których wybitne osiągnięcia w zakresie HR uhonorowane zostały tytułem najlepszego...
Czytaj więcej o Pepco
Poland’s Best Employers 2023 to zestawienie 300 działających w Polsce firm, których wybitne osiągnięcia w zakresie HR uhonorowane zostały tytułem najlepszego pracodawcy. Lista najlepszych w Polsce pracodawców powstała w tym roku po raz drugi, została sporządzona przez Forbes Polska we współpracy z firmą badawczą Statista.

Srebrny Laur Konsumenta 2023

Tytuł Srebrny Laur Konsumenta 2023 w kategorii w kategorii jakość i najlepsza cena - produkty wyposażenia wnętrz przyznany został w oparciu...
Czytaj więcej o Pepco
Tytuł Srebrny Laur Konsumenta 2023 w kategorii w kategorii jakość i najlepsza cena - produkty wyposażenia wnętrz przyznany został w oparciu o sondaż przeprowadzony wśród konsumentów. Jest to nagroda dla marek specjalizujących się w produktach do domu, cieszących się szczególnym zaufaniem pod względem jakości, ale i przystępnej ceny. Laur Konsumenta to jeden z pierwszych i jednocześnie najbardziej liczących się certyfikatów konsumenckich w Polsce. Przyznawany jest w wyniku przeprowadzanego od 17 lat plebiscytu popularności produktów oraz usług.

Gwiazda Jakości Obsługi 2023

Wyróżnienie przyznawane firmom za wysoką jakość obsługi konsumenta ocenianą przez Polski Program Jakości Obsługi, który przez cały rok bada poziom zadowolenia...
Czytaj więcej o Pepco
Wyróżnienie przyznawane firmom za wysoką jakość obsługi konsumenta ocenianą przez Polski Program Jakości Obsługi, który przez cały rok bada poziom zadowolenia konsumentów i co roku przetwarza miliony danych. Przeprowadzone już po raz kolejny badania, jednoznacznie pokazują, że klienci Pepco uznają nas za przyjazną i godną zaufania markę.

Super Marka 2023

Wyróżnienie dla najbardziej rozwojowych, rozpoznawalnych i innowacyjnych marek obecnych na polskim rynku. Marka Pepco już po raz dziewiąty uzyskała wyróżnienie Super...
Czytaj więcej o Pepco
Wyróżnienie dla najbardziej rozwojowych, rozpoznawalnych i innowacyjnych marek obecnych na polskim rynku. Marka Pepco już po raz dziewiąty uzyskała wyróżnienie Super Marki za Jakość, Zaufanie i Renomę. W rankingu ocenia się pozycję rynkową poszczególnych marek i ich progres, jakość produktów lub usług oraz stopień zaufania klientów.

Laur Konsumenta Top Marka 2022

Nagroda dla marek rokrocznie utrzymujących czołową pozycję w plebiscycie Laur Konsumenta, bazującym na sondażu przeprowadzanym wśród klientów. Tytuł Top Marka 2022...
Czytaj więcej o Pepco
Nagroda dla marek rokrocznie utrzymujących czołową pozycję w plebiscycie Laur Konsumenta, bazującym na sondażu przeprowadzanym wśród klientów. Tytuł Top Marka 2022 w kategorii artykuły dekoracyjne i wyposażenie domu przyznany został w oparciu o wskazania konsumentów na przestrzeni ostatnich 5 lat.

Retail Business Awards 2022

Retail Business Awards to wyróżnienia gospodarcze dedykowane przedsiębiorcom z branży handlu detalicznego i hurtowego, a także sektora FMCG w Polsce. Statuetki...
Czytaj więcej o Pepco
Retail Business Awards to wyróżnienia gospodarcze dedykowane przedsiębiorcom z branży handlu detalicznego i hurtowego, a także sektora FMCG w Polsce. Statuetki przyznawane są przedsiębiorstwom handlowym i czołowym menedżerom za wkład w rozwój polskiej gospodarki. Laureatów wspólnie wybiera Business Center Club i Wydawnictwo Gospodarcze we współpracy z organizacjami branżowymi (PiH i POHiD).

Super Marka 2022

Wyróżnienie dla najbardziej rozwojowych, rozpoznawalnych i innowacyjnych marek obecnych na polskim rynku. Marka Pepco już po raz kolejny uzyskała wyróżnienie SUPER...
Czytaj więcej o Pepco
Wyróżnienie dla najbardziej rozwojowych, rozpoznawalnych i innowacyjnych marek obecnych na polskim rynku. Marka Pepco już po raz kolejny uzyskała wyróżnienie SUPER MARKI za Jakość, Zaufanie i Renomę. W rankingu ocenia się: pozycję rynkową poszczególnych marek i ich progres, jakość produktów lub usług oraz stopień zaufania klientów.

Gwiazda Jakości Obsługi 2022

Wyróżnienie przyznawane firmom za wysoką jakość obsługi konsumenta ocenianą przez Polski Program Jakości Obsługi, który przez cały rok bada poziom zadowolenia...
Czytaj więcej o Pepco
Wyróżnienie przyznawane firmom za wysoką jakość obsługi konsumenta ocenianą przez Polski Program Jakości Obsługi, który przez cały rok bada poziom zadowolenia konsumentów i co roku przetwarza miliony danych. Przeprowadzone już po raz kolejny badania, jednoznacznie pokazują, że klienci Pepco uznają nas za przyjazną i godną zaufania markę.

Poland's Best Employers 2022

Poland’s Best Employers 2022 to zestawienie 300 działających w Polsce firm, których wybitne osiągnięcia w zakresie HR uhonorowane zostały tytułem najlepszego...
Czytaj więcej o Pepco
Poland’s Best Employers 2022 to zestawienie 300 działających w Polsce firm, których wybitne osiągnięcia w zakresie HR uhonorowane zostały tytułem najlepszego pracodawcy. Lista najlepszych w Polsce pracodawców powstała w tym roku po raz drugi, została sporządzona przez Forbes Polska we współpracy z firmą badawczą Statista.

Super Marka 2021

Wyróżnienie dla najbardziej rozwojowych, rozpoznawalnych i innowacyjnych marek obecnych na polskim rynku. Marka Pepco już po raz kolejny uzyskała wyróżnienie SUPER...
Czytaj więcej o Pepco
Wyróżnienie dla najbardziej rozwojowych, rozpoznawalnych i innowacyjnych marek obecnych na polskim rynku. Marka Pepco już po raz kolejny uzyskała wyróżnienie SUPER MARKI za Jakość, Zaufanie i Renomę. W rankingu ocenia się: pozycję rynkową poszczególnych marek i ich progres, jakość produktów lub usług oraz stopień zaufania klientów.

Gwiazda Jakości Obsługi 2021

Wyróżnienie przyznawane firmom za wysoką jakość obsługi konsumenta ocenianą przez Polski Program Jakości Obsługi, który przez cały rok bada poziom zadowolenia...
Czytaj więcej o Pepco
Wyróżnienie przyznawane firmom za wysoką jakość obsługi konsumenta ocenianą przez Polski Program Jakości Obsługi, który przez cały rok bada poziom zadowolenia konsumentów i co roku przetwarza miliony danych. Przeprowadzone już po raz kolejny badania, jednoznacznie pokazują, że klienci Pepco uznają nas za przyjazną i godną zaufania markę.

Poland's Best Employers 2021

Poland’s Best Employers 2021 to zestawienie 300 działających w Polsce firm, których wybitne osiągnięcia w zakresie HR uhonorowane zostały tytułem najlepszego...
Czytaj więcej o Pepco
Poland’s Best Employers 2021 to zestawienie 300 działających w Polsce firm, których wybitne osiągnięcia w zakresie HR uhonorowane zostały tytułem najlepszego pracodawcy. Lista najlepszych w Polsce pracodawców powstała w tym roku po raz pierwszy, została sporządzona przez Forbes Polska we współpracy z firmą badawczą Statista.

Gwiazda Jakości Obsługi 2020

Wyróżnienie przyznawane firmom za wysoką jakość obsługi konsumenta ocenianą przez Polski Program Jakości Obsługi, który przez cały rok bada poziom zadowolenia...
Czytaj więcej o Pepco
Wyróżnienie przyznawane firmom za wysoką jakość obsługi konsumenta ocenianą przez Polski Program Jakości Obsługi, który przez cały rok bada poziom zadowolenia konsumentów i co roku przetwarza miliony danych. Przeprowadzone już po raz kolejny badania, jednoznacznie pokazują, że klienci Pepco uznają nas za przyjazną i godną zaufania markę.

Super Marka 2020

Wyróżnienie dla najbardziej rozwojowych, rozpoznawalnych i innowacyjnych marek obecnych na polskim rynku. Marka Pepco już po raz kolejny uzyskała wyróżnienie SUPER...
Czytaj więcej o Pepco
Wyróżnienie dla najbardziej rozwojowych, rozpoznawalnych i innowacyjnych marek obecnych na polskim rynku. Marka Pepco już po raz kolejny uzyskała wyróżnienie SUPER MARKI za Jakość, Zaufanie i Renomę. W rankingu ocenia się: pozycję rynkową poszczególnych marek i ich progres, jakość produktów lub usług oraz stopień zaufania klientów.

Marka Dekady

Wyróżnienie specjalne przyznane marce Pepco w ramach jubileuszowej edycji programu 'Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma' za regularne pojawianie się w...
Czytaj więcej o Pepco
Wyróżnienie specjalne przyznane marce Pepco w ramach jubileuszowej edycji programu 'Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma' za regularne pojawianie się w plebiscycie w okresie 2009-2019r. Pepco jest jedyną wyróżnioną marką wśród sklepów dyskontowych i jedną z najbardziej docenianych firm wśród konsumentów i ekspertów rynkowych już od dziesięciu lat!

Gwiazda Jakości Obsługi 2019

Wyróżnienie przyznawane firmom za wysoką jakość obsługi konsumenta ocenianą przez Polski Program Jakości Obsługi, który przez cały rok bada poziom zadowolenia...
Czytaj więcej o Pepco
Wyróżnienie przyznawane firmom za wysoką jakość obsługi konsumenta ocenianą przez Polski Program Jakości Obsługi, który przez cały rok bada poziom zadowolenia konsumentów i co roku przetwarza miliony danych. Przeprowadzone już po raz kolejny badania, jednoznacznie pokazują, że klienci Pepco uznają nas za przyjazną i godną zaufania markę.

Super Marka 2019

Wyróżnienie dla najbardziej rozwojowych, rozpoznawalnych i innowacyjnych marek obecnych na polskim rynku. Marka Pepco już po raz kolejny uzyskała wyróżnienie SUPER...
Czytaj więcej o Pepco
Wyróżnienie dla najbardziej rozwojowych, rozpoznawalnych i innowacyjnych marek obecnych na polskim rynku. Marka Pepco już po raz kolejny uzyskała wyróżnienie SUPER MARKI za Jakość, Zaufanie i Renomę. W rankingu ocenia się: pozycję rynkową poszczególnych marek i ich progres, jakość produktów lub usług oraz stopień zaufania klientów.

Diamenty Forbesa 2018

To ranking najbardziej dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw w Polsce. W porozumieniu z redakcją miesięcznika „Forbes” i na podstawie zebranych danych przez...
Czytaj więcej o Pepco
To ranking najbardziej dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw w Polsce. W porozumieniu z redakcją miesięcznika „Forbes” i na podstawie zebranych danych przez wywiadownię Bisnode Polska, tworzona jest baza przedsiębiorstw, którym przyznano pozytywny rating wiarygodności. Pepco po raz kolejny zostało laureatem plebiscytu.

Gwiazda Jakości Obsługi 2018

Wyróżnienie przyznawane firmom za wysoką jakość obsługi konsumenta ocenianą przez Polski Program Jakości Obsługi, który przez cały rok bada poziom zadowolenia...
Czytaj więcej o Pepco
Wyróżnienie przyznawane firmom za wysoką jakość obsługi konsumenta ocenianą przez Polski Program Jakości Obsługi, który przez cały rok bada poziom zadowolenia konsumentów i co roku przetwarza miliony danych. Przeprowadzone już po raz kolejny badania, jednoznacznie pokazują, że klienci Pepco uznają nas za przyjazną i godną zaufania markę.

Super Marka 2018

Wyróżnienie dla najbardziej rozwojowych i rozpoznawalnych marek obecnych na polskim rynku. Marka Pepco już po raz kolejny została bardzo wysoko oceniona...
Czytaj więcej o Pepco
Wyróżnienie dla najbardziej rozwojowych i rozpoznawalnych marek obecnych na polskim rynku. Marka Pepco już po raz kolejny została bardzo wysoko oceniona i uzyskała dzięki temu wyróżnienie SUPER MARKI 2018 za Jakość, Zaufanie i Renomę. W rankingu ocenia się: pozycję rynkową poszczególnych marek i ich progres, jakość produktów lub usług oraz stopień zaufania klientów.

AI Excellence Award 2017

Prestiżowa nagroda Best Retailer of the Year 2017 oraz AI Excellence Award za największe osiągnięcie 2017: 1000 otwarcia sklepu. Nagrody przyznawane...
Czytaj więcej o Pepco
Prestiżowa nagroda Best Retailer of the Year 2017 oraz AI Excellence Award za największe osiągnięcie 2017: 1000 otwarcia sklepu. Nagrody przyznawane przez AI Global Media.

Super Marka 2017

Wyróżnienie dla najbardziej rozwojowych i rozpoznawalnych marek obecnych na polskim rynku.
Czytaj więcej o Pepco
Wyróżnienie dla najbardziej rozwojowych i rozpoznawalnych marek obecnych na polskim rynku.

Gwiazda Jakości Obsługi 2017

Wyróżnienie przyznawane firmom za wysoką jakość obsługi konsumenta ocenianą przez Polski Program Jakości Obsługi.
Wyróżnienie przyznawane firmom za wysoką jakość obsługi konsumenta ocenianą przez Polski Program Jakości Obsługi.

Diamenty Forbesa 2017

Już po raz dziesiąty w porozumieniu z redakcją miesięcznika „Forbes” firma Bisnode Polska opracowała zestawienie najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w...
Czytaj więcej o Pepco
Już po raz dziesiąty w porozumieniu z redakcją miesięcznika „Forbes” firma Bisnode Polska opracowała zestawienie najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w kraju. Takich, które w trzech ostatnich latach najszybciej zwiększały swoją wartość. W rankingu wyróżnionych firm w regionie Wielkopolski Pepco zajęło I miejsce.

Retailers' Awards 2016

Retail Awards to jedno z największych w Polsce wydarzeń, zrzeszające każdego roku kilkuset najważniejszych inwestorów i deweloperów Europy Środkowo-Wschodniej. Pepco zwyciężyło...
Czytaj więcej o Pepco
Retail Awards to jedno z największych w Polsce wydarzeń, zrzeszające każdego roku kilkuset najważniejszych inwestorów i deweloperów Europy Środkowo-Wschodniej. Pepco zwyciężyło w kategorii Best Expansion, a nasz dyrektor operacyjny Marcin Stańko został nominowany do nagrody Best Manager of the Year.

Dobra Marka 2016

Wyróżnienie to przyznawane jest najbardziej innowacyjnym, rozwojowym i rozpoznawalnym polskim markom. W rankingu ocenia się: pozycję rynkową poszczególnych marek i ich...
Czytaj więcej o Pepco
Wyróżnienie to przyznawane jest najbardziej innowacyjnym, rozwojowym i rozpoznawalnym polskim markom. W rankingu ocenia się: pozycję rynkową poszczególnych marek i ich progres, jakość produktów lub usług oraz stopień zaufania klientów. Pepco zdobyło tytuł „Dobrej Marki" trzeci raz z rzędu.

Diamenty Forbesa 2016

To ranking najbardziej dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw w Polsce. Na podstawie zabranych przez wywiadownię danych tworzona jest baza przedsiębiorstw, którym przyznano...
Czytaj więcej o Pepco
To ranking najbardziej dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw w Polsce. Na podstawie zabranych przez wywiadownię danych tworzona jest baza przedsiębiorstw, którym przyznano pozytywny rating wiarygodności. Pepco po raz kolejny zostało laureatem plebiscytu.

Gepardy Biznesu 2015

Zestawienie laureatów tworzone jest według wzrostu wartości rynkowej. Do analizy wybierane są te firmy, które w danym okresie osiągnęły odpowiednie przychody...
Czytaj więcej o Pepco
Zestawienie laureatów tworzone jest według wzrostu wartości rynkowej. Do analizy wybierane są te firmy, które w danym okresie osiągnęły odpowiednie przychody oraz zysk, a wartość ich kapitału jest dodatnia. Wyniki finansowe polskich firm analizowane są przez Instytut Europejskiego Biznesu.

Retailers' Awards 2014

Gala CEE Retail Awards to jedno z największych w Polsce wydarzeń branży nieruchomości komercyjnych, zrzeszające każdego roku kilkuset najważniejszych inwestorów i...
Czytaj więcej o Pepco
Gala CEE Retail Awards to jedno z największych w Polsce wydarzeń branży nieruchomości komercyjnych, zrzeszające każdego roku kilkuset najważniejszych inwestorów i deweloperów Europy Środkowo-Wschodniej. Pepco zwyciężyło w kategorii Discount Retailer of the Year 2014.

Aktualności z życia Pepco i materiały promocyjne

Aktualności z życia Pepco i materiały promocyjne