Zabawki -50% na drugi produkt / promocja trwa od 15.05 do 2.06 / Szczegóły promocji w regulaminie

Ulubione

Mój sklep

0

214 uczniów i uczennic uzyskało stypendia od Pepco

Kolejny rok z rzędu Pepco przeznaczyło środki na wsparcie zdolnych dzieci z niezamożnych rodzin, będących pod opieką Fundacji Świętego Mikołaja. Roczne stypendia dla uczniów i uczennic szkół podstawowych trafiły łącznie do 341 dzieci, 214 spośród nich otrzymało środki na rozwój swoich zainteresowań i talentów dzięki Pepco.

5 grudnia w Pałacu Jana III Sobieskiego w Wilanowie już po raz 12. odbyła się Gala Konkursu Solidarna Szkoła. To wydarzenie podsumowuje całoroczny projekt Stypendia św. Mikołaja, którego Pepco jest partnerem strategicznym.

Roczne stypendia od Pepco pozwolą aż 214 dzieciom rozwijać swoje zainteresowania w dziedzinie sportu, nauki czy sztuki, a także angażować się społecznie na rzecz swoich szkół, harcerstwa lub społeczności lokalnych. Środki na stypendia pochodzą ze sprzedaży misiów charytatywnych dostępnych w sklepach Pepco. 100% zysków ze sprzedaży tych misiów Pepco przekazuje lokalnym organizacjom pozarządowym, które wspierają dzieci i młodzież w edukacji i rozwoju osobistym.

Dziękujemy naszym Klientom za to, że wspólnie z nami pomagają dzieciom!

Udostępnij:

Dlaczego warto kupować w Pepco?

Zawsze blisko ciebie

Ponad 1000 sklepów na terenie całego kraju. Jesteśmy zawsze blisko Ciebie.

Zawsze niskie ceny

W Pepco znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz w niskich cenach.

Oczekuj więcej, płać mniej

W Pepco znajdziesz dobrą jakość, najnowsze trendy i szeroki wybór.

Kupuj bez obaw

Masz 30-dniowe prawo do zwrotu towaru w dowolnym sklepie na terenie kraju.