Ulubione

Mój sklep

0

Doładowania telefonów i E-karty

Doładowania telefonu

Doładuj swój telefon bez dodatkowych kosztów we wszystkich sklepach PEPCO!

Poproś sprzedawcę o kod doładowujący dla Twojego operatora. Kod otrzymasz na paragonie, a płatności dokonasz gotówką lub kartą. Szybko, łatwo i wygodnie!

Kup już dziś w sklepie PEPCO doładowanie dla bliskiej osoby i pozostańcie w stałym kontakcie.

Oferujemy pełną dostępność wszystkich kwot doładowania oferowanych przez następujących operatorów: Orange, T-Mobile, Plus, Play, Nju, Heyah, Virgin Mobile, Lycamobile i Telegrosik.

Międzynarodowe doładowania telefonów

Dzięki międzynarodowym doładowaniom Jump Top Up! możesz wysłać doładowanie telefonu rodzinie i przyjaciołom na całym świecie. Wybieraj spośród przeszło 400 operatorów sieci komórkowych w ponad 140 krajach!

Pokaż bliskim mieszkającym za granicą, że o nich myślisz i szybko i łatwo wyślij im prezent w postaci doładowania. Usługa przeznaczona jest dla osób mieszkających za granicą, które potrzebują wsparcia w formie doładowania ich telefonu komórkowego. Doładowanie może zostać użyte do połączeń telefonicznych, SMS-ów, jak również transmisji danych.

Doładowanie telefonu na całym świecie nigdy nie było szybsze ani łatwiejsze. Jak to zrobić?

  1. Przyjdź do PEPCO i zapytaj kasjera o interesujący Cię kraj.
  2. Kup kod międzynarodowego doładowania telefonu Jump Top Up!. Pamiętaj, że podczas zakupu, musisz podać numer telefonu osoby, której chcesz wysłać doładowanie. Za doładowanie możesz wygodnie zapłacić gotówką lub kartą.
  3. Otrzymany voucher możesz zrealizować na stronie jumptopup.com, za pomocą aplikacji Jump Top Up (aplikacja jest darmowa) lub korzystając z numeru IVR +48223070456.

Pozostań w kontakcie z bliskimi, niezależnie od tego, gdzie się znajdują. Kup międzynarodowe doładowanie Jump Top Up! już dziś!

Elektroniczne karty doładowujące

Elektroniczne karty doładowujące to świetny i szybki sposób doładowania kont internetowych, bez konieczności podpinania karty płatniczej lub konta bankowego. Są łatwą i wygodną alternatywą płatności i zapewniają bezpieczeństwo transakcji finansowych w internecie.

Elektroniczna karta doładowująca to wydrukowany paragon z kodem PIN, który kupujesz w sklepie. Następnie dodajesz kwotę z paragonu do swojego konta online, aby korzystać z dostępu do bogatej oferty gier, muzyki, filmów, mediów społecznościowych i innych usług oraz produktów internetowych. Możesz także wysłać elektroniczną kartę podarunkową innym graczom.

Produkty te mogą być wspaniałym prezentem dla rodziny i przyjaciół.

Oferujemy karty doładowujące światowych marek, takich jak: paysafecard, Google Play, Spotify, Netflix, Microsoft Xbox, Sony PlayStation, Allegro, Amazon, Steam, Nintendo, cda.pl.

Dlaczego warto kupować w Pepco?

Zawsze blisko ciebie

Ponad 1000 sklepów na terenie całego kraju. Jesteśmy zawsze blisko Ciebie.

Zawsze niskie ceny

W Pepco znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz w niskich cenach.

Oczekuj więcej, płać mniej

W Pepco znajdziesz dobrą jakość, najnowsze trendy i szeroki wybór.

Kupuj bez obaw

Masz 30-dniowe prawo do zwrotu towaru w dowolnym sklepie na terenie kraju.