Spis treści:

  1. Czas na jadalnię stworzoną ze smakiem!
  2. Zafunduj sobie królewskie śniadanie
  3. Przygotuj się na kuchnię pełną pomysłów!

Czas na jadalnię stworzoną ze smakiem!

Czy wnętrza wypełnione pięknymi akcesoriami to coś, co tworzy wspaniałą atmosferę? Naszym zdaniem TAK, dlatego w Pepco znaleźć można akcesoria do kuchni, które Wam w tym pomogą. Kubki, salaterki, maty stołowe, kieliszki do jajek? To tylko niektóre z nich… a na dodatek są tak piękne, że nie schowasz ich do szafki! Co je wyróżnia? Maksymalistyczny styl, przepełniony wielobarwnymi motywami kwiatowymi oraz głębokimi kolorami ze złotymi zdobieniami: granatem, butelkową zielenią czy też pastelami. Macie apetyt na więcej? Zapraszamy do naszego sklepu!

Zafunduj sobie królewskie śniadanie

Przyszedł czas przerzucić się na ciepłe śniadanie. W chłodne dni potrzebujemy więcej kalorii, ale i więcej energii. Liczymy na rozgrzewające posiłki, dlatego toster idzie w ruch. Na przypieczonej kromce rozsmarowujemy masło albo ulubiony dżem. No i ciach, masa okruchów na stole podczas jedzenia! A przecież miałeś wziąć sobie talerz! Tylko, że ten ulubiony, ostatnio niestety się stłukł. Czas więc na nowe talerze, które Pepco ma w swojej ofercie. Małe i duże, głębokie i płaskie, do obiadu i deserowe. W jakich kolorach? W jakich tylko sobie zamarzysz!

Gorąca, parująca jeszcze kawa, ulubiona herbata lub świeżo zaparzone ziółka. Bez względu na to co pijesz, w Pepco znajdziesz kubki w wielu wzorach! W Pepco dobrze wiemy, że bez nich nie obejdzie się żaden posiłek. Przydadzą się podczas domowych imprez, choć nie tylko. W ofercie zagościły nawet kubki termiczne, bo wielu z nas lubi mieć pod ręką ulubiony ciepły napój, podczas krótszych i dalszych podróży. Poza tym, czy jesienny chłód nie staje się łatwiejszy do zniesienia, gdy w domowym zaciszu, właśnie przygotowany napar, nie stygnie aż tak szybko?

Przygotuj się na kuchnię pełną pomysłów!

Marzą Ci się funkcjonalne i nowoczesne akcesoria kuchenne? Nic prostszego! W ofercie Pepco znajdziesz wiele propozycji łączących zarówno funkcjonalność, nowoczesność, jak i dbałość o detale. Stylowe noże z marmurowym motywem, praktyczna suszarka na naczynia, komplet przyprawników, rondel z pokrywą, czajnik? Tylko od Ciebie zależy na co się zdecydujesz, ale jedno jest pewne – wyposażenie kuchni razem z nami będzie nie tylko proste, ale i przyjemne!

Kuchnia to serce domu. Musi być funkcjonalna. Powinna pomieścić wszystkie urządzenia, naczynia, sztućce, akcesoria, ale przecież wiele z nich będzie pozostawionych na blatach. Widoczne na pierwszy rzut oka, trudne do ukrycia. Jest na to rada! Słoiki i pojemniki na żywność, które są nie tylko praktyczne, ale i pięknie wykonane. Poza trwałością, wytrzymałością i mnogością zastosowań, cechuje je różnorodna kolorystyka oraz zdobienia. Kuchenna aranżacja już nie musi schodzić na drugi plan. Niech będzie tłem dla zdobionych pojemników, niech ukaże wyrazistość i dekoracyjność akcesoriów kuchennych, których używamy codziennie. Nawet zwykłe dotąd pojemniki na przyprawy, dzięki Pepco nabierają nowego znaczenia.

To Ty decydujesz, jakich przyborów do kuchni potrzebujesz. Decydujesz o jej wystroju, kształcie, funkcjonalności. Weź zatem pod uwagę szereg większych i mniejszych elementów wyposażenia, które znalazły się w ofercie Pepco. Niech każdy posiłek będzie czymś więcej, niż jedynie pożywną strawą. Niech wspólne chwile przy stole owocują zacieśnianiem więzi, a smaki towarzyszą domownikom na każdym kroku.

Niezależnie, jakiego rodzaju produkty są wybierane – kubki, słoiki, podkładki na stół, talerze – można liczyć na ich dopasowanie do kuchennego klimatu. Pastelowe barwy, a może coś bardziej wyrazistego? Skandynawska aranżacja czy surowość, którą wnosi industrialna atmosfera? Za każdym razem może być pięknie.

Akcesoria kuchenne dostępne w Pepco nie kosztują wiele. Połączyliśmy jakość z estetyką, ale i atrakcyjnymi cenami. Możesz więc właśnie teraz, przy okazji domowych porządków podejmowanych w czasie jesieni, wygospodarować niewielkie kwoty, by Twoja kuchnia nabrała wyrazu, jakiego dotąd jej brakowało.

Łącz style, eksperymentuj, mieszaj kolory, wzory i kształty. Sprawdzaj, co i do czego najlepiej pasuje. Nie bój się odważnych kompozycji. Nowoczesne przybory kuchenne, poza walorami praktycznymi, mogą również zdobić. Przekonaj się, że nawet podkładki na stół są w stanie wyciągnąć z niego charakter. Każdy element kuchni ma atuty, ale od wyposażenia, które zwykle stoi na wierzchu, zależy podkreślenie estetyki.

U nas kuchnia to żywioł. Twoja też może być oryginalna, nietypowa albo właśnie klasyczna, ciepła i klimatyczna. To jak, piszesz się na to? Pepco zaprasza!