Spis treści:

  1. Ozdoby świąteczne
  2. Ozdoby bożonarodzeniowe
  3. Tekstylia z charakterystycznymi wzorami
  4. Święta, święta, święta...

Boże Narodzenie – czy są wspanialsze święta na tym świecie? Według nas – nie. Te 3 dni radości ze spotkań z bliskimi, przeżywanie tak ważnych i wyjątkowych chwil, ubieranie choinki, przyrządzanie smacznych i aromatycznych potraw. Grudniowe święta to czas, na który czekamy cały rok! Końcówka wakacji skłania nas do myślenia, jak spędzimy ten czas, gdzie wyjedziemy, w jakiej kolejności będziemy się odwiedzać. Może mama przygotuje śledzie, tata karpia, a u cioci skosztujemy barszczu z uszkami? Na pewno jakoś się podzielimy! Jest jedna rzecz, którą z pewnością będziemy robić wspólnie, niezależnie od swojego wieku, płci, zainteresowań. No jasne, już wiecie, co mamy na myśli – ubieranie choinki! Co z ozdobami świątecznymi? Sprawdźmy!

Ozdoby świąteczne

Jeśli w tym momencie przypomnieliście sobie, że w zeszłym roku potłukły się ulubione bombki, a ostatnio włączane światełka choinkowe przestały działać, mamy dla Was dobrą wiadomość. W ofercie Pepco niebawem dostępne będą ozdoby świąteczne! Jakie? Potrzymamy Was trochę w niepewności, ale możecie być pewni, że najbardziej wymagający domownicy, w tym maluchy, które kochają ubieranie choinki, poczują się niczym w raju. Będzie feeria barw, klasyczne, ale i unikalne kształty. Nie zabraknie ozdób w różnych rozmiarach, by cudownie przystroić dużą i wysoką choinkę ustawianą w salonie, jak i tę malutką, która ostatecznie trafi na komódkę pokoiku dziecięcego.

Sami zadecydujecie o tym, w jakim stylu ma się prezentować Wasza choinka. Znajdziecie bowiem w ofercie bombki, które są minimalistycznie zdobione, za to przywodzą na myśl klasę i elegancję. Dobierając je w tym samym kolorze, a do tego kontrastującej barwie łańcucha, uzyskacie wrażenie wyrafinowania. Tak przystrojona choinka jest doskonała do przestronnych salonów z dużymi oknami, ponieważ w zimowych promieniach słońca, mieni się, błyszczy i robi ogromne wrażenie!

Zielone drzewko wcale nie musi być zwyczajne. Wolicie maksymalną różnorodność, zawieszone bombki i ozdoby na dosłownie każdej, nawet najmniejszej gałązce? Tak przystrojone choinki są niezwykle radosne, a najczęściej powstają za sprawą najmłodszych świętujących grudniowy czas. Nie ma znaczenia, czy wybierzecie wersję elegancką i stonowaną, czy też postawicie na wyobrażenie o choince, które zrealizowały Wasze dzieci. Każda z nich będzie wprowadzać świąteczną atmosferę, każdy domownik doceni pieczołowicie utkaną kompozycję choinkową.

Ozdoby bożonarodzeniowe

Ozdoby bożonarodzeniowe, które znajdziecie w niebawem ukazującej się, świątecznej ofercie Pepco, zachwycą Was pod każdym względem. Ten rok upłynie bowiem pod znakiem kształtów, kolorów, wzorów, deseni, faktur i struktur. Będzie co podziwiać. Jak tylko wybrane bombki i innego rodzaju ozdoby świąteczne zawisną na zielonych i pachnących gałązkach, w domu zrobi się radośniej, cudownie ciepło i miło. Zapomnicie o niesnaskach, pewnej dozie złości na bliską osobę, z którą zmagaliście się kilka dni wcześniej. Wszyscy będą pogodzeni, co udowadnia, że to właśnie grudniowe święta mają tę magiczną moc.

Wybraliście już bombki? Przemyśleliście koncepcje na wystrojenie choinki? Wzięliście pod uwagę sugestie dzieci i nastolatków, którzy bronią swojego zdania? Idealnie! Czas zatem na lampki świąteczne. Pepco postawiło zarówno na te, które nadadzą się do zawieszenia na choince, ale i w innych miejscach. LED-owe światełka będą mogły kolorowo przyozdabiać przestrzeń okienną. Cotton balls położycie w dowolnym miejscu, a włączając je grudniowym, świątecznym wieczorem, stworzycie klimat, którego nie sposób uzyskać w żaden inny sposób. Przygotowaliśmy także urocze i fantazyjne stroiki świąteczne, które również możecie wyeksponować, dołączając do nich wybrane lampki świąteczne. Wenę twórczą, jeśli chodzi o przyozdabianie domu, zostawiamy Wam.

Czego nie może zabraknąć na wigilijnym stole? 12 potraw, dodatkowego talerza dla niespodziewanego gościa, ale i sianka. Wszystko to znajdziecie w Pepco, a poza tym jesteśmy przekonani, że podbiją Wasze gusta przygotowane przez nas dekoracje świąteczne. Kształtne i pachnące świeczki, stroiki, wianki, lampiony… Moglibyśmy tak wymieniać, aż do zimy! Chcemy jednak troszeczkę potrzymać Was w niepewności. Macie szansę przemyśleć spokojnie, jaki wystrój jest najbliższy Waszym sercom. Gdy zatopicie się w gąszcz propozycji bożonarodzeniowej oferty, którą będą wypełniać po brzegi dekoracje świąteczne, szybko znajdziecie to, co pozwoli odtworzyć obraz malowany w głowie.

Tekstylia z charakterystycznymi wzorami

Tekstylia z motywami świątecznymi przydadzą się Wam, by zadbać nie tylko o choinkę, ale i klimatyczną aranżację wszystkich pomieszczeń. To, czy postawicie na soczyście czerwone poduszki, czy też wybierzecie puszysty i gruby koc, zależy już tylko od Was. My już mamy pierwsze pomysły, jak sprawić, by cały dom aż kipiał klimatem tych cudownych świąt. Możecie być pewni, że nie zabraknie wyjątkowych, niespodziewanych wzorów, jak i dobrze Wam znanych motywów – gwiazdek, reniferów, sopli lodu, kokardek, bałwanków, a do tego czerwieni, złota i srebra.

Ach! Jak mogliśmy zapomnieć! Przecież to czas prezentów! Nie są one najważniejsze, mają być jedynie dodatkiem do tych wyjątkowych dni, ale to upominki sprawiają, że stajemy się sobie jeszcze bliżsi. Podczas wspólnego śpiewania kolęd, wędrujemy pod choinkę i z nieskrywaną radością dzielimy się prezentami, również z wielką nadzieją, że te gotowe produkty, jak i samodzielnie przygotowane rzeczy, będą na zawsze cudowną pamiątką. O materiały do pakowania nie musicie się martwić, bo bożonarodzeniowa oferta Pepco, którą za jakiś czas Was uraczymy, to nie tylko dekoracje świąteczne. Nie zabraknie w niej kolorowych papierów, bajecznie zdobionych torebek i pojedynczych artykułów papierniczych, dzięki którym stworzycie unikatowe opakowania.

Ach ten grudzień… Już marzymy o ciepłym barszczu z uszkami, wigilijnym karpiu i głośnym śpiewaniu tej jednej, najbardziej lubianej kolędy. Oczami wyobraźni wodzimy po salonie oświetlonym lampkami mieniącymi się w rozmaitych kolorach. Zastanawiamy się, gdzie ustawimy zielone drzewko i które bombki będą się na nim prezentować jeszcze lepiej, niż w zeszłym roku. W myślach przyozdabiamy drzwi wiankami, a na stole układamy porcelanową, elegancką zastawę i wierzymy, że i tym razem przyjmiemy w domu gościa, który dzięki nam poczuje się jak u siebie.

Święta, święta, święta…

Choć do grudnia pozostało jeszcze trochę czasu, ani się obejrzymy, a zasypie nas pierwszy śnieg, spadnie pierwsza gwiazdka, a my będziemy łamać się opłatkiem. Dekoracje świąteczne wprowadzą nas w błogi nastrój, a mały kociak, który zacznie interesować się choinką, w śmieszny sposób zareaguje na swoje odbicie, jakie zaprezentują mu błyszczące choinkowe bombki. Jeśli do Waszych nozdrzy dociera zapach farszu do pierogów, ucieranego ciasta i smażonej ryby, to znak, że nie możecie się doczekać corocznego, wspólnego świętowania Bożego Narodzenia. Nic w tym dziwnego, czujemy dokładnie to samo! O atmosferę zadbacie Wy sami, ale to Pepco sprawi, że ozdoby bożonarodzeniowe staną się częścią pieczołowicie planowanego, świątecznego przyjęcia.