Spis treści:

  1. Ozdoby do włosów w Pepco
  2. Kolorowe opaski
  3. Na jesień i zimę
  4. Ach te parasolki...    

Mnóstwo dodatków dla dzieci za mniej niż myślisz! Urocze akcesoria dla dziewczynek i niezbędne dodatki dla każdego chłopca. Wszystkie będą idealnym uzupełnieniem każdej stylizacji!

Zdjęcia prezentują przykładowe wzory produktów, a ich dostępność może się różnić w zależności od sklepu.

Ozdoby do włosów w Pepco

Skoro my – dorośli, tak bardzo lubimy wszelkiego rodzaju akcesoria, dlaczego nie miałyby pokochać ich dzieci? Dorastające maluchy uwielbiają kolory, wzory i dodatki. W ten sposób manifestują swoje uwielbienie wybranych barw, kształtów czy wzorów. A jeśli takie akcesoria można nosić na co dzień i stać się małą elegantką lub małym elegantem, czas wybrać produkty Pepco!

Ozdoby do włosów dla dziewczynek, pozwolą im na noszenie zarówno najbardziej fantazyjnych fryzur, jak i tych zwyczajnych, klasycznych, dobrze znanych kucyków czy warkoczyków. Każda mała kobietka chętnie wkłada buty mamy na wysokim obcasie, próbuje malować usta szminką, a jej włosy? To świetna baza, by układać loczki, zaplatać kolorowe warkoczyki, tworzyć radosne fryzury i śmiać się w niebogłosy!

Gumki do włosów stają się niezbędne, bo przecież bez nich, cała misternie utkana fryzura nie utrzymałaby się. Kolorowe, elastyczne, ozdobne. Nie niszczą delikatnych włosków dziecięcych, a każdej stylizacji dodają uroku. Dostępne w różnych rozmiarach i kolorach, dzięki czemu mogą być uzupełnieniem dziewczęcej garderoby, która kompletowana jest na ważną okazję, ale i codzienne wyjście.

A może zastosować spinki do włosów, by poza kucykiem podpiąć długą grzywkę i opadający delikatnie z boku, niesforny loczek? Istne szaleństwo na głowie, ale dziewczynki to kochają! Ich mama właśnie wróciła od fryzjera i prezentuje cudowny kok, naturalne fale, które miękko opadają na ramiona, lub ukwiecone upięcie. Ukwiecone? Dokładnie tak, bo złożona fryzura została przyozdobiona spinkami z kwiatami, które do złudzenia przypominają te żywe, soczyście barwne, rosnące pośród zielonych ogrodów. Skoro mama ma takie cuda we włosach, to i córka pokusi się o spinki do włosów!

Kolorowe opaski

Ozdoby do włosów dla dzieci to nie tylko gumki czy spinki, ale i kolorowe, kształtne opaski. Z jednej strony podtrzymują włosy, nie pozwalają im opadać na twarz i zasłaniać oczu, które przecież chłoną cały świat. Z drugiej zaś są uzupełnieniem stylizacji przygotowywanych z myślą o przedstawieniach w przedszkolu, szkolnych teatrzykach i karnawałowych zabawach. A czy mogą być noszone na co dzień? Bez przeszkód, przecież każda dziewczynka to mała modnisia, więc ozdoby na głowę są mile widziane.

Lato w pełni, dlatego ozdoby do włosów dla dzieci są na topie. Powoli jednak myślimy o powrocie do szkoły, jesieni, a potem zimie. W obecnych czasach, pory przejściowe są coraz krótsze, mniej zauważalne, dlatego tuż po lecie mamy krótką jesień, która czasem przypomina upalne dni, a innym razem, bardzo szybko zaprasza nas do mroźnego świata zimy. Wtedy to odkładamy gumki i spinki do włosów, na rzecz czapek, szalików i rękawiczek. O ten zestaw muszą zadbać rodzice dziewczynek, ale i chłopców.

Na jesień i zimę

Szalik dziecięcy ochrania szyję przed chłodnymi powiewami wiatru. Rękawiczki nie pozwalają zmarznąć dłoniom, które są jako pierwsze narażone na utratę ciepła. Nauszniki zadbają za to o zawsze ciepłe uszy. Choć mówimy o funkcjach praktycznych, ochronie zdrowia, to jednak nawet czapki dla dzieci i pozostałe elementy, mogą prezentować się wprost fantastycznie.

Dajmy się porwać aktualnym trendom, które prezentuje Pepco. Postawmy na ciepłe, kolorowe i zdobione czapki zimowe dla dzieci. Nieco wcześniej, jeśli złota jesień zaskoczy wysoką temperaturą i ciepłymi promieniami słońca, niech będą to czapki z daszkiem dla dzieci. Nie pozwolą dziecięcym głowom zmarznąć, ale i nie spowodują przegrzania. Poza tym, w kolejnym roku przydadzą się podczas wakacyjnych wyjazdów, by chronić przed słońcem, które latem potrafi mocno prażyć. Ma być kolorowo, bajkowo, ale i wygodnie, dlatego czapki, rękawiczki, szaliki i nauszniki, muszą  mieć nie tylko dobry rozmiar, ale też powinny być wykonane z materiałów dobrej jakości. Wszystko po to, by dobrze chronić części ciała narażone na warunki pogodowe, ale nie powodować odczuwania dyskomfortu przez najmłodszych.

Ach te parasolki…    

Pogoda potrafi płatać figla, dlatego poza zmienną temperaturą, raczy czasami obfitym deszczem lub innego rodzaju opadami. Niech zatem w dłoniach dzieci zagoszczą parasole, by skakanie po kałużach było jeszcze radośniejsze! Małym kobietkom przydadzą się torebeczki na drobiazgi, a nawet biżuteria dla ozdoby. Chłopcy zapewne poradzą sobie z chowaniem wszystkiego w pojemnych kieszeniach.

Ożywmy końcówkę lata, wybierając czapki z daszkiem dla dzieci, które są kolorowe i wygodne. Na jesień i zimę pomyślmy za to o nausznikach, czapkach, szalikach i rękawiczkach. Ozdoby do włosów dla dzieci niech nie idą w najgłębszy kąt szafy. Z pewnością bowiem przydadzą się podczas teatrzyków, przebieranych zabaw i przedstawień, w roli głównej z ukochanymi pociechami. Każde oczko w głowie rodzica zasługuje na atrakcyjne akcesoria i dodatki do garderoby. U nas jest ich bez liku, więc wybieraj dziewczynko i chłopczyku!