Spis treści:

  1. Sport to zdrowie! Akcesoria sportowe dla dzieci w Pepco
  2. Nie ma to jak… piaskownica – zabawki do piasku Pepco

Nic nie wpływa na zdrowie i dobre samopoczucie dzieci lepiej niż beztroskie zabawy na dworze! Ciepłe wiosenne dni zdecydowanie sprzyjają harcom z przyjaciółmi na świeżym powietrzu – nic więc dziwnego, że maluchy niechętnie wracają do domu… Choć dziecięca wyobraźnia wydaje się niemal nieograniczona, a dobra zabawa może z powodzeniem toczyć się nawet bez dodatkowych rekwizytów, warto podsuwać maluchom różnorodne zabawki i akcesoria do gier. Co może umilić maluchom czas spędzony na placu zabaw, w parku czy na podwórku? Sprawdź, co specjalnie z myślą o najmłodszych przygotowaliśmy w wiosennej ofercie Pepco!

Sport to zdrowie! Akcesoria sportowe dla dzieci w Pepco

Z pewnością znasz popularne polskie przysłowie: „czego się Jaś nie nauczy, tego Jan nie będzie umiał”. Odnosi się ono jednak nie tylko do umiejętności, ale też – a może nawet przede wszystkim! – do nabywanych w dzieciństwie nawyków. Niezwykle ważne jest więc, by zachęcać dzieci do zdrowego stylu życia i pokazywać im, jak wiele radości może dawać ruch na świeżym powietrzu. Zaszczepiona w maluchach miłość i pasja do sportu będzie procentować przez całe życie, sprawiając, że wysiłek fizyczny będzie w nich już zawsze budził same pozytywne skojarzenia.

Każda forma ruchu jest dobra – ważne, żeby czerpać z niej jak najwięcej przyjemności! W wiosennej kolekcji Pepco przygotowaliśmy więc dla Twoich dzieci kilka sportowych gadżetów, które zachęcą je do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Być może spodoba im się np.:

  • stabilna, bezpieczna i ergonomiczna 3-kołowa hulajnoga, wyposażona w światełko, z gumowymi kółkami i regulowaną wysokością kierownicy, dzięki której sprzęt może rosnąć wraz z dzieckiem – dostępna w dwóch kolorach: różowym lub zielonym (80 zł);
  • lekki i poręczny zestaw do gry w badmintona z 2 elastycznymi paletkami z materiału (do wyboru w dwóch kolorach – pomarańczowym lub zielonym) oraz 4 dużymi białymi lotkami (30 zł);
  • lekka gumowa piłka z nadrukiem uwielbianych przez dzieci bohaterów kultowych bajek – do wyboru różne licencje, w tym m.in. Psi Patrol czy LOL Surprise (średnica 23 cm; 8 zł).

Pamiętaj, że najskuteczniej zachęcisz dzieciaki do regularnego ruchu…. dając im dobry przykład. Koniecznie więc zagraj ze swoją pociechą w badmintona lub naucz malucha odbijać piłkę sposobem górnym i dolnym – będziecie mieć razem mnóstwo frajdy!

Nie ma to jak… piaskownica – zabawki do piasku Pepco

Nie bez powodu w języku polskim funkcjonuje określenie „przyjaciele z piaskownicy”. Wspólne wznoszenie wielkich piaskowych fortec, kopanie tuneli i „pieczenie” potężnych babek z piasku to dla wielu dzieci pierwsze momenty, kiedy poznają swoich rówieśników i nawiązują ważne relacje. Jeśli chcesz, by ten niezwykły okres dzieciństwa stał się jeszcze piękniejszy, podsuń swoim pociechom wyjątkowe zabawki do piasku – w Pepco znajdziesz takie atrakcyjne propozycje, jak np.:

  • mały zestaw do piasku, w skład którego wchodzą wiaderko z sitkiem, grabki, łopatka, dwie foremki, konewka w kształcie słonia oraz młynek – dostępny w różnych kolorach (15 zł);
  • większy zestaw do piasku, a w nim: taczka w kształcie sympatycznego żółwika, wiaderko z sitkiem, grabki, łopatka, motyczka, dwie foremki oraz konewka – dostępny w różnych kolorach (30 zł);
  • pokaźne pojazdy do piasku, które ułatwią realizację nawet najbardziej szalonych piaskowych projektów Twojego dziecka: do wyboru spychacz (długość 54 cm, wysokość 34 cm; 50 zł) lub wywrotka (długość 59 cm, wysokość 34 cm; 50 zł).

Takie gadżety przydadzą się zresztą nie tylko w piaskownicy – świetnie sprawdzą się także na wakacjach nad morzem lub nad jeziorem.

Życzymy Wam dobrej zabawy, a także… ciepłej i słonecznej pogody, by móc każdą wolną chwilę spędzać na świeżym powietrzu!