Spis treści:

  1. Dobór ramki do wystroju wnętrza
  2. Jaki rozmiar ramki wybrać?
  3. Ramki do obrazów w Pepco

Rodzinne zdjęcia często znajdują się na ścianie salonu lub w przedpokoju, na ścianach ciągnących się wzdłuż schodów, które prowadzą na pierwsze piętro. Ramki na zdjęcia rodzinne to dziś wybór, który powinien być przemyślany! Jedno jest pewne, jeśli w naszych telefonach i komputerach gnieżdżą się niezliczone liczby zdjęć, warto je wydrukować i rozstawić w domu. Znajdźmy dla nich miejsce, nie tylko na ścianach. Przecież o to chodzi, by wspominać romantyczne chwile, rodzinne wakacje, ulubione miejsca.

Dobór ramki do wystroju wnętrza

Można stwierdzić, że kształt ramki można dobierać całkowicie dowolnie, ale… miejmy na uwadze wystrój swoich wnętrz. Bezładne rozrzucanie ramek ze zdjęciami, na różnych ścianach, które nie mają ze sobą nic wspólnego, nie jest już w modzie. Jak zatem dobierać ramki na zdjęcia?

Przyjrzymy się swoim wnętrzom. Zwróćmy uwagę, jakie kolory, detale i kształty w nich dominują. Postawiliśmy na klasykę, elegancję i stonowane kolory? Super! W Pepco nie brakuje ramek w geometrycznych kształtach i standardowych rozmiarach. Takie ramki najlepiej pasują do tradycyjnych wnętrz. Mamy jednak szeroką paletę kolorystyczną i rozmaite wzory tak, aby każdy znalazł coś dla siebie. Wystrojowi wyszukanemu można dodać nieco ogłady, wybierając proste, kształtne i bez zbędnych ozdobników ramki do obrazów oraz zdjęć.

Jaki rozmiar ramki wybrać?

Duża, średnia czy mała ramka? W Pepco dostępne są ramki o standardowych rozmiarach i kształtach, jak również znajdują się ramki o kształtach i rozmiarach nietypowych. Można z nich układać całe kompozycje naścienne, stawiając na symetrię lub dobrze przemyślany chaos.

Planujecie wydrukować zdjęcia z ostatnich wakacji? Wybierzcie jedną ze ścian – w salonie, sypialni, kuchni, a nawet w łazience! Przyjrzyjcie się, czy będzie tu pasować mała, skromna ramka ze zdjęciem przedstawiającym zachodzące słońce, a może dużych rozmiarów rama, która podkreśli charakter czarno-białej fotografii, prezentującej zakochaną w sobie rodzinę. Uczcijcie wspólne chwile. Niech fotografie nie zostaną zapomniane.

Ramki do obrazów w Pepco

Obserwujemy od pewnego czasu ciekawy trend. Są nimi ramki do obrazów, w których… widnieją pojedyncze litery, złote myśli, cytaty albo naprawdę futurystyczne malowidła. Jeśli lubicie w ten sposób ozdabiać swoje domowe wnętrza, wybierzcie ramki do obrazów dostępne w Pepco. Włóżcie do nich nie tylko rodzinne zdjęcia, ale i fantastyczne grafiki. Możecie nawet stworzyć je samodzielnie, a potem wyeksponować wybierając ramkę, która jest nieco większa od danej grafiki. W ten sposób pozostawiacie margines i nadajecie obrazowi głębi. Jest on bardziej wyrazisty, przyciąga uwagę i stwarza wrażenie, że kryje się za nim jakaś historia. Obrazy w ramach potrafią też dodać wyrafinowania aranżacjom.