Spis treści:

  1. Przytulne mieszkanie niezależnie od metrażu
  2. Oryginalna, indywidualna aranżacja
  3. Nie tylko dekoracyjnie, ale i funkcjonalnie

Jesienny spacer na świeżym powietrzu dodaje energii, uszczęśliwia a do domu wracamy naładowani pozytywną energią. Jeśli jednak zaskoczył nas deszcz, po powrocie chcemy wejść pod ciepły koc, otulić się, a do rąk wziąć kubek z parującym, ulubionym napojem. To najlepszy sposób na relaks, wygrzanie się i odsunięcie od siebie widma przeziębienia! Pepco przygotowało dla wszystkich miłośników spacerów, narzuty i koce, które zapewnią nie tylko ciepło!

Przytulne mieszkanie niezależnie od metrażu

W mieszkaniu liczy się atmosfera, klimat. Pragniemy ciepła domowego ogniska, choć niekoniecznie w salonie musimy mieć prawdziwy kominek. Jeśli przestrzeń aranżujemy w sposób przemyślany, robi się w niej przytulnie, a trudny dzień zmagań z obowiązkami, staje się już tylko wspomnieniem. Czy jest coś, co może pomóc? Narzuty i koce! Dzięki nim jest nam ciepło, chłód przestaje doskwierać, a popołudniowa drzemka staje się wyjątkowa. To jednak nie wszystkie możliwości!

Narzuty i koce mogą podkreślić aranżację każdej przestrzeni. Nie ma znaczenia, czy urządzamy skromną kawalerkę, decydujemy się na tymczasowy pobyt w wynajmowanym lokum czy też dopieszczamy wystrój nowo wybudowanego domu. Materiałowe, przyjazne w dotyku, a do tego w żywych kolorach koce i narzuty, dodają uroku. Podkreślają charakter wnętrz.

Obszerne salony, duże sypialnie, ale i pokoje dziecięce. W każdym z tych pomieszczeń, liczymy na wrażenie przytulności i tego metaforycznego ciepła. Postawmy na koce czy narzuty, by sprawić przyjemność wszystkim domownikom.

Oryginalna, indywidualna aranżacja

Moda pozwala nam lawirować pomiędzy kolorami, wzorami, strukturami. W ofercie Pepco zagościły koce na łóżko, które są bajecznie kolorowe i cieszą oczy. Nie zabrakło pastelowych, dobrze nam znanych barw, za to w połączeniu z materiałami tak miłymi w dotyku, że aż chce się przytulać! Dostępne wzory wpisują się w przytulne, ale nowocześnie urządzane wnętrza. Nie sposób pominąć tych, które podkreślają romantyczną atmosferę, ożywiają klasyczne propozycje aranżacji, ale i współgrają z pozostałymi dodatkami.

Nie tylko dekoracyjnie, ale i funkcjonalnie

Nie po to wybieraliśmy przepiękną sofę, by jej materiał szybko uległ zniszczeniu podczas intensywnego użytkowania. Dziś już wiemy, że kurz, niewielkie zabrudzenia i wystawienie na działanie promieniowania słonecznego, nie sprzyja kondycji mebli tapicerowanych. To dlatego Pepco postawiło na bogatą ofertę, w której główną rolę odgrywają narzuty, w wielu rozmiarach, kolorach, wzorach, wykonane z różnych materiałów.

Okrywając kanapę, tapczan, a nawet fotel kocem bądź narzutą, z jednej strony tworzymy przytulną atmosferę, z drugiej zaś, chronimy delikatne materiały przed zabrudzeniami wszelkiego rodzaju. Takie okrycia łączą w sobie funkcjonalność i walory dekoracyjnie.W Pepco znalazły się koce i narzuty, których jakość zadowala najbardziej wymagających, ale ich zakup nie pozostawia pustych portfeli. Takie produkty nadają się do codziennego użytku, jak i po to, by sprawić komuś miły i praktyczny prezent.