#LiveLeeArt & Pepco

Spis treści:

  1. Poznaj Liv Lee!
  2. Czym wyróżnia się nowa kolekcja Pepco by Liv Lee?
  3. Botaniczne motywy w nowoczesnym wydaniu prosto z Pepco!
  4. Ożyw swoje wnętrza kolekcją dekoracji Pepco od Liv Lee

Zapraszamy do świata, gdzie natura spotyka się z kreatywnością w nowej, zachwycającej kolekcji Pepco zaprojektowanej przez Liv Lee. Żywe kolory i organiczne motywy każdego elementu tej kolekcji zapraszają piękno przyrody do Twojego domu, przekształcając codzienne przestrzenie w imponujące, artystyczne azyle. Odkryj, jak ta wyjątkowa kolekcja łączy funkcjonalny design z dzikim urokiem natury.

Poznaj Liv Lee!

Liv Lee jest australijską artystką, która swoją twórczością udowadnia, że sztuka w wydaniu użytkowym może być świeża i oryginalna. Liv Lee czerpie inspiracje z lokalnych krajobrazów i flory, a jej prace są pełne wyrazistych barw i unikalnych form, odbijając piękno natury niezwykle autentycznie i niekonwencjonalnie.

Styl Liv Lee charakteryzuje się swobodnym, niemal zabawnym podejściem do przedstawiania roślin, kwiatów i owoców. W jej pracach można dostrzec dziwnie zakrzywione banany, opadające tulipany czy niekształtne melony, które z jednej strony wywołują uśmiech na twarzy, a z drugiej – zachęcają do doceniania niedoskonałości natury. Artystka tworzy dzieła, które sprawiają, że odbiorcy czują radość i nostalgię.

Po studiach z zakresu marketingu, PR i komunikacji, Liv zdecydowała się powrócić do swoich kreatywnych korzeni. W 2020 roku opuściła głośne Sydney, by po kilku latać powrócić do rodzinnego Port Macquarie, co jeszcze bardziej wzmocniło jej artystyczną wrażliwość i pozwoliło na pełniejsze zanurzenie się w sztuce. Wpływ jej ojca, również artysty, był nieoceniony w kształtowaniu jej wczesnych zainteresowań artystycznych.

Dzięki swojemu unikalnemu stylowi i zaangażowaniu w projekty społeczne, Liv Lee udowadnia, że sztuka może być jednocześnie piękna i użyteczna. Jej dzieła zdobią nie tylko płótna, ale również przedmioty codziennego użytku, takie jak poduszki, ręczniki, pościele, torby, koszulki, a także kubki, szklanki i talerze.

Artystka nieustannie poszukuje nowych sposobów na to, aby jej prace przemawiały do szerokiej publiczności, jednocześnie zachowując głęboko osobisty charakter. Współpraca z PEPCO to dla Liv Lee możliwość dotarcia do licznego grona odbiorców, a dla nas to po prostu czysta przyjemność obcowania z artystyczną duszą i możliwość zaproponowania naszym klientom absolutnie wyjątkowych dekoracji do domu.

Poznaj kolekcję Liv Lee dla Pepco i daj się oczarować wyjątkowym dekoracjom do domu.

Infografika o Liv Lee i jej twórczości

Czym wyróżnia się nowa kolekcja Pepco by Liv Lee?

Nowa kolekcja Pepco by Liv Lee wyróżnia się na tle innych dzięki inspiracjom czerpanym wprost z australijskiej natury. Przekonaj się, jak unikalne cechy australijskiego krajobrazu znajdują odzwierciedlenie w tej wyjątkowej kolekcji dekoracji do domu!

  • Różnorodność botaniczna – kolekcja czerpie z bogactwa australijskiej flory, wykorzystując motywy roślinne takie jak eukaliptusy, banksje czy wojowniki. Te unikalne rośliny są reinterpretowane w formie wzorów i aplikacji na tekstyliach, ceramice i szkle, tworząc wyjątkowe i rozpoznawalne projekty.
  • Krajobrazy – od pustynnego outbacku, przez wilgotne lasy deszczowe, po urzekające wybrzeża, każdy element kolekcji odzwierciedla kolorystykę i tekstury inspirowane australijskimi krajobrazami, co nadaje kolejnym przedmiotom głębi i różnorodności.
  • Intensywne światło słoneczne – wykorzystanie jaskrawych, żywych palet kolorystycznych w kolekcji odzwierciedla sposób, w jaki naturalne światło wpływa na percepcję barw w Australii, oferując odważne i wyraziste kombinacje kolorystyczne.
  • Świadomość ekologiczna – kolekcja Pepco by Liv Lee angażuje się w dialog na temat ochrony środowiska i zrównoważonego rozwoju, co odzwierciedla zobowiązanie Liv Lee do promowania globalnej świadomości ekologicznej poprzez modę.

Każdy element kolekcji Pepco by Liv Lee jest nie tylko odzwierciedleniem australijskiej kultury i przyrody, ale także świadomym wyborem dla tych, którzy cenią sztukę wplecioną w codzienne życie i ekologiczne podejście do mody.

Klikalny buton z CTA do nowej kolekcji Liv Lee i Pepco

Botaniczne motywy w nowoczesnym wydaniu prosto z Pepco!

Zachwycająca kolekcja Liv Lee stworzona przez artystkę dla Pepco to prawdziwy hołd dla natury wpleciony w codzienne przedmioty użytku domowego.

Twórczość artystki, zatopiona w barwnych, botanicznych motywach, znajduje swoje odzwierciedlenie w szerokiej gamie produktów, które zamieniają każde wnętrze w przestrzeń pełną życia. Wyraziste kwiaty na pościeli przywołują na myśl letnie ogrody, a dynamiczne wzory na kubkach i talerzykach przemienią każdy posiłek w małą uroczystość. Szkło i ceramika dekorowane ręką artystki to nie tylko funkcjonalne naczynia, ale też małe dzieła sztuki, które ożywiają stół i dodają uroku kuchennym aranżacjom.

Infografika Pepco opisująca nową kolekcję powstałą we współpracy z Liv Lee

Tekstylia domowe z kolekcji Liv Lee to propozycja dla tych, którzy pragną wprowadzić do swojego mieszkania elementy natury, nie rezygnując z nowoczesności. Poduszki zdobione wzorami inspirowanymi australijską florą to doskonała dekoracja do salonu, harmonijnie wpisująca się w atmosferę beztroski i swobody tego pomieszczenia. Wysokiej jakości pościel zdobiona ręką Liv Lee to z kolei niebanalna dekoracja do sypialni, które gwarantuje, że każdy sen będzie jak spacer pośród egzotycznych roślin.

Dodając do swojego domu elementy z kolekcji Liv Lee, możesz łatwo przemienić każde pomieszczenie w oazę spokoju i relaksu z egzotycznym twistem. Jej wyjątkowy wonki styl, gdzie każdy listek i płatek mają swoją niepowtarzalną formę, przypomina o pięknie niedoskonałej natury i sprawia, że dom staje się bardziej przytulny i osobisty. To coś więcej niż kolejna kolekcja akcesoriów do domu! To zaproszenie do świata, w którym natura spotyka się z funkcjonalnością i estetyką, dając Ci przestrzeń na codzienną radość i ukojenie.

Styl wonki jaki reprezentuje Liv Lee to koncept estetyczny, który podkreśla piękno prostoty, skromności i niedoskonałości. Cenione są rzeczy o charakterze organicznym, surowym i niezwykle autentycznym. Charakteryzuje się minimalistycznym podejściem, które docenia niewyszukane piękno w codziennych przedmiotach oraz naturalnych materiałach, takich jak drewno, kamień czy ceramika. Ważne jest również oddanie uwagi detalom i unikalnym cechom każdego przedmiotu czy powierzchni. Styl wonki wskazuje na głębszą filozofię życia, która zachęca do akceptacji zmienności, niedoskonałości i nietrwałości.

Zobacz wszystkie dekoracje do domu dostępne w sklepach Pepco.

Ożyw swoje wnętrza kolekcją dekoracji Pepco od Liv Lee

Nowa kolekcja dekoracji od Pepco, zaprojektowana przez Liv Lee, to prawdziwa uczta dla zmysłów i ożywczy powiew twórczej energii prosto z serca australijskiego lądu. Każdy element kolekcji to synonim kreatywności i oryginalności. Pełne życia barwy i organiczne kształty, które zdobią oferowane przez Pepco tekstylia oraz dekoracje do salonu, sypialni, kuchni i jadalni, są gotowe wprowadzić do Twojego domu atmosferę wyjątkowości i artystycznej świeżości.

Nie ma lepszego sposobu na odmianę domowych przestrzeni niż wprowadzenie do niej akcentów, które są wizualnym echem natury. Kolekcja Liv Lee jest dedykowana miłośnikom piękna, natury i nowoczesnej sztuki, którzy jednocześnie cenią sobie ekologiczne podejście. Zaprojektowane z myślą o różnorodności gustów i potrzeb, akcesoria z kolekcji Liv Lee są idealne dla wszystkich entuzjastów designu, którzy pragną otoczyć się pięknem bez kompromisów jakościowych.

Otoczenie się akcesoriami z kolekcji Liv Lee będzie wyrazem osobistego stylu i świadomych wyborów aranżacyjnych. Celebruj każdy dzień w otoczeniu artystycznych przedmiotów, które niosą za sobą opowieść o przyrodzie – źródle nieustających inspiracji. Niech Twoje wnętrza rozkwitną razem z nami!