Spis treści:

  1. Świąteczne koszulki z Myszką Miki i spółką
  2. Ubrania dla dzieci w Pepco

Kim są idole naszych dzieci? Zarówno wśród kilkulatków i starszych pociech, zdecydowanie największą popularnością i sympatią cieszą się oczywiście postaci z bajek oraz komiksów. Gadżety i ubranka z motywami postaci znanych z produkcji Disneya czy Marvela to dla maluchów prawdziwa gratka. Chcesz sprawić frajdę swojemu dziecku? Zajrzyj do Pepco, gdzie czeka na Ciebie szeroki wybór dziecięcych koszulek z Myszką Miki, Spidermanem i innymi kultowymi bohaterami!

Świąteczne koszulki z Myszką Miki i spółką

Wszyscy w jakimś stopniu wyrażamy się przez modę – zwykle szukamy przecież fasonów i kolorów, które odpowiadają naszemu nastrojowi czy dobrze oddają nasze podejście do świata. Kilkuletnie dzieci też przywiązują do swojego stroju dużą wagę, chociaż skupiają się zwykle na zupełnie innych aspektach niż dorośli. Maluchy najbardziej cieszą się bowiem wtedy, kiedy ich ulubione bajkowe czy komiksowe postaci towarzyszą im na każdym kroku – nawet jeśli pojawiają się tylko jako nadruk czy deseń na ich ubrankach. To także prosty sposób, by pokazać wszystkim dookoła, z jakimi bohaterami czują się najmocniej związani.

Właśnie dlatego – specjalnie z myślą o najmłodszych – w Pepco przygotowaliśmy kolekcję odzieży dziecięcej z Myszką Miki, Spidermanem i innymi kultowymi bohaterami. Wśród nich, obok regularnych wzorów licencyjnych, znalazły się też ubranka z nadrukami, które umieszczają znane bajkowe postaci w świątecznych i zimowych dekoracjach. Dzięki temu całość zyskuje wyjątkowy, odświętny charakter. Koszulki z tej serii, które znajdziesz w Pepco, świetnie sprawdzą się więc zarówno w okresie poprzedzającym święta Bożego Narodzenia, jak i podczas samego świętowania. 

Ubrania dla dzieci w Pepco

Co ważne, wszystkie dziecięce ubranka z tej kolekcji zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów przyjaznych dla dziecięcej skóry – to 100% bawełny lub (w kilku przypadkach) mieszanka z bardzo wysoką zawartością bawełny. To sprawia, że koszulki są wygodne, miękkie i przewiewne, a przede wszystkim: trwałe. Z pewnością nie zniszczą się po kilku praniach.

Czujesz, że taka koszulka dla Twojego malucha to strzał w dziesiątkę? W ofercie Pepco znajdziesz takie atrakcyjne propozycje, jak np.:

  • wysokiej jakości świąteczne koszulki niemowlęce z 100% bawełny, z nadrukiem Myszki Miki oraz Minnie i napisem „Merry Christmas” (dostępne w rozmiarach 80-98 cm; 10 zł);
  • uniwersalne koszulki niemowlęce z 100% bawełny, na których pojawia się Myszka Miki i przyjaciele (Goofy i pies Pluto) lub Minnie w otoczeniu pastelowych kwiatuszków (dostępne w rozmiarach 80-98 cm; 10 zł);
  • piękne koszulki dziewczęce z 100% bawełny w sam raz na święta: z nadrukiem przytulonych do siebie Myszki Miki i Minnie w czapkach Świętego Mikołaja lub z Minnie i brokatowymi aplikacjami (dostępne w rozmiarach 104-134 cm; 10 zł);
  • urocze koszulki chłopięce z bardzo wysoką zawartością bawełny i wzorem Myszki Miki zaplątanej w kolorowe świąteczne lampki (dostępne w rozmiarach 104-134 cm; 10 zł);
  • hit dla wszystkich fanów Marvela – koszulki 100% bawełny ze Spidermanem otoczonym wzorem w pajęczynę lub z całą drużyną Avengers (dostępne w rozmiarach 104-134 cm; 10 zł).

Sprawdź, które z nich najbardziej przypadną do gustu Twojemu dziecku!