Spis treści:

  1. Lekkie, praktyczne i przyjazne dla środowiska akcesoria piknikowe Pepco
  2. Akcesoria piknikowe - co jeszcze może Ci się przydać?

Po długich, ciemnych i szarych zimowych miesiącach wszyscy jesteśmy spragnieni zieleni i kontaktu z przyrodą. Tobie też brakuje czasu spędzanego beztrosko z rodziną na łonie natury? Nie ma na co czekać: wyjdź na spotkanie wiośnie! Wreszcie nadchodzą ciepłe i pełne słońca wiosenne dni, a wraz z nimi – sezon na rodzinne wycieczki do parku i pikniki. Dostępne w wiosennej kolekcji Pepco praktyczne akcesoria piknikowe, pomogą Ci odpowiednio się do niego przygotować – sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Lekkie, praktyczne i przyjazne dla środowiska akcesoria piknikowe Pepco

Śniadanie na kolorowej, kwietnej łące za miastem? Kawa i ciastka wśród drzew w miejskim parku? A może przyjemny, wiosenny lunch we własnym ogródku? Pomysłów na relaksujący rodzinny piknik na świeżym powietrzu jest naprawdę całe mnóstwo. W ich realizacji przydatne mogą się okazać odpowiednio dobrane akcesoria piknikowe, które umilą i ułatwią posiłek. Czym powinny się wyróżniać, by dobrze spełniały swoje funkcje?

Większość osób chwali sobie przede wszystkim lekkie akcesoria jednorazowe, których po użyciu nie trzeba zabierać z powrotem do domu. Są one bowiem łatwe w transporcie i nie wymagają od nas żadnych dodatkowych czynności, poza wyrzuceniem ich do odpowiedniego pojemnika na odpady po zakończonym pikniku. Warto jednak zwrócić uwagę na to, by wybrane przez Ciebie artykuły były wykonane z materiałów przyjaznych dla środowiska.

W Pepco znajdziesz szeroki wybór takich akcesoriów w atrakcyjnych, niskich cenach – sprawdź m.in.:

  • zestawy papierowych kubeczków z soczyście kolorowym nadrukiem w trzech różnych uroczych wzorach do wyboru (pojemność 220 ml, 24 sztuki; 4 zł), a także pasujące do nich zestawy papierowych talerzyków w dwóch rozmiarach do wyboru – o średnicy 18 cm (24 sztuki; 4 zł) lub 23 cm (24 sztuki; 5 zł);
  • zestawy papierowych kubeczków z błyszczącym, metalicznym nadrukiem i złotymi elementami, w dwóch wzorach do wyboru – w pastelowe kwiaty lub w zielone egzotyczne liście (pojemność 220 ml, 12 sztuk; 4 zł) oraz pasujące do nich zestawy talerzyków papierowych, dostępne w dwóch rozmiarach – o średnicy 18 cm (12 sztuk; 4 zł) lub 23 cm (12 sztuk; 5 zł);
  • zestaw praktycznych i wygodnych, drewnianych sztućców: 8 łyżek, 8 widelców i 8 noży, do wyboru: w kolorze naturalnym lub z rączkami barwionymi na różowo (4 zł);
  • duży zestaw 50 papierowych słomek do napojów – w neonowych kolorach lub czarno-białych (w każdym zestawie 3 różne desenie; 5 zł) lub mniejszy zestaw 24 słomek z papieru, dostępny w kilku różnych wzorach (3 zł).

Zajrzyj do swojego sklepu Pepco – z nami na pewno uda Ci się skompletować idealną piknikową „zastawę” dla Twojej rodziny!

Akcesoria piknikowe – co jeszcze może Ci się przydać?

Smaczne i zdrowe jedzenie oraz napoje to podstawa każdego udanego rodzinnego pikniku! Niezależnie od tego, jakie menu zaplanujesz, zadbaj, by spakować przygotowane potrawy w wygodny i bezpieczny sposób – tak, aby pozostały świeże, apetyczne i pożywne.

Pomogą Ci w tym gadżety dostępne w wiosennej kolekcji Pepco. Poręczna, zapinana na suwak torba termiczna w kształcie kawałka arbuza lub ćwiartki cytryny (wymiary 56 x 20 x 25 cm; 15 zł) sprawi, że dania na ciepło dłużej utrzymają swoją temperaturę, a te na zimno nie stracą swojej świeżości. Jeśli natomiast unikasz słodzonych napojów i jednorazowych butelek czy kartonów, z pewnością spodoba Ci się szklana butelka w tekstylnej osłonie, z metalową zakrętką wyposażoną w wygodny uchwyt (pojemność 500 ml, różne wzory osłonki do wyboru; 15 zł). Możesz napełnić ją wodą lub naturalnym, domowym sokiem.

Nie lubisz lub z względów zdrowotnych nie powinnaś siedzieć płasko na ziemi? Oprócz jedzenia, piknikowych akcesoriów oraz koca zabierz ze sobą lekkie i wygodne składane krzesło turystyczne, dostępne w dwóch kolorach – szarym i oliwkowym (wymiary 51 x 56 x 75 cm, maksymalne obciążenie 120 kg; 40 zł). Zapewni Ci on wygodne oparcie i pełen relaks podczas rodzinnego wypadu na łono natury.

Dobrej zabawy!