Spis treści:

  1. Pieluszki tetrowe i flanelowe
  2. Akcesoria do karmienia
  3. Akcesoria do kąpieli
  4. Akcesoria do spania
  5. Akcesoria do nauki jedzenia i picia

//pepco.pl/produkty/dziecko/akcesoria-dla-niemowlat/

Skompletowanie pełnej wyprawki dla maleństwa stanowi dla większości niedoświadczonych rodziców prawdziwe wyzwanie. W Pepco można znaleźć wszystkie niezbędne ubranka, przedmioty oraz praktyczne akcesoria, które nie tylko znacznie ułatwiają codzienną pielęgnację, ale również rozwój dziecka. Wszystkie elementy wyprawki dla noworodka i niemowlaka, dostępne w sklepach Pepco, takie jak pieluszki tetrowe i flanelowe, przybory do karmienia, do kąpieli, nauki picia, miękkie ręczniki i kocyki, a także pierwsze zabawki wykonane są natomiast z materiałów wysokiej jakości w pełni bezpiecznych dla zdrowia małego, wrażliwego człowieka.

Pieluszki tetrowe i flanelowe

W dobie wszechobecnych i wygodnych pieluszek jednorazowych, tradycyjne pieluchy tetrowe czy flanelowe nie cieszą zbyt dużą popularnością wśród przyszłych rodziców, ale mimo wszystko powinny znaleźć się w wyprawce każdego dziecka. Nadal bowiem istnieje wiele różnych sytuacji, kiedy okazują się niezbędne. Doskonale sprawdzają się chociażby  jako codzienna i skuteczna ochrona ubrania rodziców przed ulewaniem, w trakcie karmienia piersią czy podczas wizyty u lekarza, gdzie są rozkładane na przewijaku lub wadze, zapewniając dziecku higieniczne warunki. Bardzo często pieluszki tetrowe służą również do przytulania, ułatwiając zasypianie i dając poczucie bezpieczeństwa. Dodatkowo pieluchy flanelowe mogą pełnić funkcję ręcznika, a w upalne dni funkcję lekkiego kocyka. 

W ofercie Pepco znajdują się obecnie zarówno klasyczne białe, jednolite pieluszki tetrowe, jak i bajecznie kolorowe z różnorodnymi, ciekawymi motywami w konkurencyjnej cenie. Wykonane zostały z przewiewnej, „oddychającej” i wytrzymałej naturalnej tkaniny (bawełny), dzięki czemu można je prać w bardzo wysokich temperaturach. Pieluszki tetrowe i flanelowe, dostępne w Pepco, są przyjemne w dotyku i bardzo dobrze wchłaniają wilgoć, a przede wszystkim nie podrażniają delikatnej i wrażliwej skóry dziecka.

Akcesoria do karmienia

Większość współczesnych kobiet decyduje się na karmienie piersią, ale wciąż istnieje grupa pań, które z różnych powodów musi sięgnąć po mleko modyfikowane. W takiej sytuacji jednym z najważniejszych elementów wprawki dziecka są różne butelki. W trosce o potrzeby i preferencje najmłodszych, Pepco oferuje butelki o ergonomicznym kształcie wyposażone w trwały silikon wysokiej jakości, który z upływem czasu zachowuje swoją barwę.

Akcesoria do kąpieli

Kąpiel, która stanowi pewien powtarzający się rytuał o określonej porze i kojarzy się maleństwu z dotykiem mamy lub taty, należy do podstawowych i najważniejszych elementów pielęgnacji małego człowieka. Odpowiednie gadżety wykonane w Pepco z bezpiecznych dla malucha materiałów, puszyste ręczniki czy zabawki z specjalnym przeznaczeniem dla niemowląt sprawią, że wieczorny rytuał stanie się prawdziwą przyjemnością zarówno dla rodziców, jak i maleństwa. 

Wszystkie niezbędne akcesoria do kąpieli, takie jak termometr do wody, nożyczki do obcinania paznokci, szczoteczki do włosów z miękkim włosiem, delikatne i przyjemne w dotyku ręczniki z kapturkiem zapewniające dziecku przede wszystkim ciepło i wygodę czy kolorowe i mięciutkie zabawki, znajdują się w stałej ofercie Pepco w niezwykle atrakcyjnych, często promocyjnych cenach.

Akcesoria do spania

W pierwszych miesiącach życia każdego dziecka, jedną z najważniejszych „czynności”, poza regularnym jedzeniem i zapełnianiem pieluszki, jest sen, który powinien być przede wszystkim spokojny. Pepco, wychodząc na przeciw oczekiwaniom rodziców i potrzebom najmłodszych, dba o beztroski i komfortowy sen niemowląt, oferując uspokajające smoczki czy przytulne, dwustronne kocyki oraz poduszeczki w pastelowych barwach wykonane z materiału minky (z jednej strony) i bawełny (drugiej strony). 

Kocyki i poduszeczki doskonale sprawdzają jako akcesoria do spania zarówno w łóżeczku, jak i w wózku. Dodatkowo w ofercie Pepco rodzice znajdą bezpieczne, miękkie i kolorowe pozytywki w postaci różnorodnych, kolorowych i fantazyjnych zwierzątek,  które wydają delikatne i przyjazne dźwięki, ułatwiające maluszkowi usypianie o każdej porze. Większość z nich została wyposażona  w grzechotki i gryzaki, dzięki czemu mogą pełnić również funkcję przyjaznych dziecku zabawek.

Akcesoria do nauki jedzenia i picia

W życiu każdego malucha, prędzej czy później, przychodzi czas na stopniowe rozszerzanie diety, poznawanie nowych smaków i konsystencji, a następnie na naukę samodzielnego jedzenia i picia. Doskonale sprawdzają się wówczas różnorodne akcesoria przeznaczone dla starszych niemowląt, takie jak śliniaczki z ceratką (łatwe do mycia i prania), specjalne miseczki ze sztućcami czy kubeczki z silikonowym ustnikiem, które można znaleźć w każdym sklepie Pepco. 

Kolorowe gadżety z popularnymi, bajkowymi wzorami, wykonane z miękkiego, odpornego i bezpiecznego tworzywa, nie tylko zachęcą malucha do sięgnięcia rączkami po posiłek, ale sprawią, że nauka samodzielnego jedzenia i picia okaże się fantastyczną przygodą. Akcesoria do nauki jedzenia i picia, dzięki niewielkim rozmiarom, doskonale sprawdzają się również w podróży.