Spis treści:

  1. Pudełka i pojemniki do przechowywania
  2. Pojemniki na leki czy organizer na kosmetyki? Co wybrać?
  3. Sprzątanie? Teraz to czysta przyjemność! 
  4.  
  5. Pudełka do przechowywania w Pepco
  6. Produkty do sprzątania z Pepco

Porządek w domu kojarzy Ci się z przykrym obowiązkiem? Czas to zmienić! W Pepco znajdziesz wszystko, co jest niezbędne do porządkowania mieszkania. Od akcesoriów do szaf, takich jak pokrowce na odzież, przez pudełka i kosze do przechowywania, po funkcjonalne wieszaki na ubrania! Te drobne elementy nie tylko pomogą wprowadzić ład, ale także dodadzą designerskiego akcentu w każdym pokoju! Tylko od Ciebie zależy, czy zdecydujesz się na wiklinowy koszyk, otwarty pojemnik, drewnianą skrzynię czy pudełka kartonowe w żywe wzory.

Pudełka i pojemniki do przechowywania

Liczysz na uporządkowaną szafę, w której Twoja sukienka czy garnitur, nie będą się brudziły, a zakładanie na następną okazję nie przyniesie rozczarowania, że straciły na fasonie, kolorze lub wygodzie? Jeśli postawisz na dobrze dopasowane wieszaki, a do tego pokrowce ochronne, już nigdy nie będziesz się o to martwić! Pokrowce mają spełniać walory praktyczne, wieszaki też, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by wnętrze szafy było równie uporządkowane, co estetyczne.

Pojemniki na leki czy organizer na kosmetyki? Co wybrać?

A może w Twoim salonie bielizna wędruje po kątach, trudno znaleźć skarpety do pary, natomiast w sypialni panuje wieczny bałagan? Drobiazgi, jak biżuteria, elementy ozdobne, grzebyki do włosów i spinki do mankietów, uległy uszkodzeniu, bo spadły z szafki nocnej i ktoś na nie nadepnął? Mamy na to radę! Pudełka do przechowywania. To Ty decydujesz, co się w nich znajdzie, gdzie zostaną ustawione. Najczęściej używane rzeczy niech będą pod ręką. Inne można schować do szafy lub komódki, by nie psuły estetyki wnętrza. Skarpety wreszcie do pary, a bielizna na swoim miejscu. I o to chodzi!

Fakt, że mówimy o pudełkach, wcale nie oznacza negatywnego odbioru domowej aranżacji. Nie ma znaczenia, czy porządkujesz łazienkę, sypialnię, salon, pokój przeznaczony do pracy. Do dyspozycji masz kartonowe pudełka ozdobne, które poza funkcjonalnością, wpisują się w potrzeby dowolnej aranżacji. Kolorowe, wzorzyste, w różnych kształtach i wykonane z rozmaitych materiałów. Pojemniki mogą zagościć w okolicach biurka. Te z tworzyw dobrze będą się prezentować w łazience, ale to i tak dopiero początek możliwości.

Pudełka i pojemniki do przechowywania sprawdzą się również podczas sprzątania. W jaki sposób? Sprawdź!

Sprzątanie? Teraz to czysta przyjemność! 

Jeśli chcesz, aby w Twoim domu zapanowało królestwo ładu, zadbaj o pojemniki do przechowywania oraz o to, by nie brakowało szczotki do zamiatania czy miotełki do wycierania kurzu. Takie sprzęty, wraz z koszami do przechowywania, to zestaw, dzięki któremu sprzątanie i przechowywanie staną się znacznie prostsze, a wnętrze zyska harmonijny, uporządkowany wygląd!

Porządek sprawia, że koncentrujemy się na wykonywanych zadaniach. Poza tym dbając o domową przestrzeń, ograniczamy gromadzenie się zabrudzeń, w tym kurzu, który jest źródłem mnóstwa szkodliwych drobnoustrojów. Sprzątanie może przebiegać sprawnie, szybko i bez większego wysiłku. Gdy w pudełkach znajdują miejsce poszczególne akcesoria, nie traci się czasu na ich szukanie. Najmłodsi nie mają za to dostępu do domowych chemikaliów.

Pudełka do przechowywania są wygodne w przenoszeniu, więc i sprzątanie naokoło nich, pod nimi, w szafkach, w których są umieszczone, to zadanie na raz dwa! Szafki, które wybierane były do poszczególnych pomieszczeń, dziś lśnią czystością, a ich żywe kolory, wzory i desenie, dalej cieszą oczy. Świetnie, ale czy nie byłoby jeszcze lepiej, gdyby i ich wnętrza oferowały należytą estetykę i porządek. Zdecydowanie tak, dlatego pudełka i pojemniki mogą zagościć na zewnątrz, ustawione na meblach, gdy jest taka potrzeba, ale i za drzwiczkami zamykanych szafek, komódek, gdziekolwiek chcemy!

 

Pudełka do przechowywania w Pepco

Zapewnij sobie wygodny dostęp do wszystkich akcesoriów i sprzętów, które służą do sprzątania. Zorganizuj idealnie dopasowane miejsce do przechowywania. Ani się obejrzysz, a jesienne porządki zostaną zakończone, a Ty wraz ze swoimi pociechami lub przyjaciółmi, wybierzesz się na spacer. Zbierzecie błyszczące kasztany, z których będzie można przygotować wymyślne ludziki. Jeśli dzieci wolą je po prostu zbierać i robić z nich ozdobne kompozycje, nasze pojemniki będą do tego celu idealne! Być może nawet ten pozornie zwykły wieszak, którego nie potrzebuje kolejna sztuka ubrania, stanie się podstawą do stworzenia czegoś magicznego lub do kreatywnej zabawy?

Produkty do sprzątania z Pepco

Środki czystości, miotełka, ściereczki – one nie potrzebują bajecznie zdobionych pudełek, ale przyznaj się przed samym sobą, czy nie wyglądają jakoś ciekawiej i dodają wrażenia harmonii domowym wnętrzom, gdy funduje się im właśnie kształtne i kolorowe koszyczki?

Teraz jest najlepszy czas na generalne porządki. Organizowanie miejsca do przechowywania, ozdabianie, pozbywanie się zbędnych elementów na rzecz nabywania tych, które już dawno były w planach. Z ozdobnymi pudełkami będzie łatwiej o układanie, chowanie, zabezpieczanie, a i estetyka potrafi bardzo zachwycić.

Gotowi na jesienne porządki i zapanowanie nad harmonią każdego pomieszczenia? No to czas do Pepco!