Spis treści:

  1. Kompatybilne ubranka
  2. Za małe, podarte, wyblakłe… - wielopaki z Pepco załatwią sprawę
  3. Niewyczerpane źródło niemowlęcych ciuszków

Wielopaki to klasyka w asortymencie na stoisku z odzieżą dziecięcą. Dopóki ubrania szybko się zużywają, uzupełnianie garderoby odbywa się najczęściej właśnie dzięki nim, bo to najekonomiczniejszy sposób. Ale nie tylko ceny przesądzają o atrakcyjności wielopaków, choć trudno nie widzieć, że mają one znaczenie kluczowe: pojedyncze sztuki garderoby są nieraz dużo droższe, niż ubranka sprzedawane w wielopakach.

Kompatybilne ubranka

Co jeszcze sprawia, że rodzice tak chętnie po nie sięgają? W przypadku skarpet, nabycie więcej niż jednego wielopaku sprawia, że kiedy giną pojedyncze skarpety łatwiej znaleźć parę – mamy do dyspozycji parzystą liczbę sztuk z tym samym wzorem i używamy ich do momentu, w którym zostanie jedna samotna skarpetka.

Kolejna kwestia związana z wielopakami to ich wzajemna kompatybilność. Kupując paczkę skarpet, możemy dobrać do nich – w Pepco kolekcje odzieżowe zazwyczaj składają się z pasujących do siebie elementów, bo dzieci kochają komplety – koszulki na ramiączkach, figi, slipki bądź szorty, a także np. T-shirty.

Za małe, podarte, wyblakłe… – wielopaki z Pepco załatwią sprawę

Powrót do szkoły po wakacyjnej przerwie zawsze wiąże się z koniecznością uzupełnienia garderoby dziecka o wszystko, z czego wyrosło w ciągu letnich miesięcy. Część ubrań została zniszczona podczas wakacyjnych szaleństw, część wyblakła. Otwieramy drzwi szafy i okazuje się, że połowa jej zawartości do niczego się już nie nadaje. Wielopaki pozwalają szybko i skutecznie uzupełnić te braki.

W czasie roku szkolnego zdarza się tak, że pranie robi się raz w tygodniu – nie warto zaopatrywać dziecięcej garderoby na styk. Im więcej skarpet czy majtek mamy do dyspozycji, tym mniejsze ryzyko, że pewnego dnia ich zabraknie i poranek zamieni się w piekło. W Pepco mamy dla Was:

  • 2 i 3-paki majtek dziewczęcych z motywami z licencji Harry Potter (100% bawełny albo 95% bawełny i 5% elastanu, rozmiary: 92-128 cm; 134-176 cm; cena: 10 zł)
  • 3-pak chłopięcych majtek z bawełny (nadruk licencji Harry Potter, rozmiar: 92-128 cm; cena: 10 zł)
  • 3-paki dziewczęcych stopek z wysoką zawartością bawełny i elastanem (rozmiary: 23-30 i 31-38,cena: 8 zł)

Uzupełnieniem wielopaków są sprzedawane pojedynczo, pasujące do nich elementy bielizny takie jak dziewczęce i chłopięce koszulki na ramiączkach i topy.

Niewyczerpane źródło niemowlęcych ciuszków

Pepco nie zapomina też, oczywiście, o żłobkowiczach i przedszkolakach. Rok szkolny także dla nich oznacza przejście w zupełnie inny rytm dnia – zwłaszcza jeśli mają starsze rodzeństwo. Utrzymanie w czystości garderoby najmłodszych członków rodziny to bywa naprawdę poważne wyzwanie. Chciałoby się mieć niewyczerpane źródło spodenek dresowych, koszulek, body, legginsów. Zanim je odkryjecie, skorzystajcie z możliwości zakupu wielopaków i kompletów. Polecamy:

  • 2-paki niemowlęcych koszulek z długim rękawem z motywami z licencji Harry Potter (100% bawełny albo bawełna z dodatkiem 1% wiskozy; rozmiary: 80-98 cm; cena: 20 zł)
  • 2-paki niemowlęcych spodni dresowych także z motywami licencji o nastoletnim czarowniku (bawełna z dodatkiem 1% wiskozy, rozmiary: 74-98 cm, cena: 30 zł)
  • komplety składające się z body oraz legginsów (wersja dla chłopców i dla dziewczynek, nadruki z motywami licencji Harry Potter, 95% bawełny i 5% elastanu, rozmiary: 62-92 cm, cena: 25 zł)

Wielopaki to rozwiązanie ekonomiczne i znacznie ułatwiające uzupełnianie dziecięcej garderoby, kiedy pojawią się w niej poważne braki. Warto także pamiętać, że Pepco daje naprawdę duże możliwości skompletowania całej dziecięcej garderoby – od bielizny po zimowe kurtki – z ukochanymi przez dzieci motywami, a poszczególne serie ubrań na licencji pojawiają się u nas okresowo. Kiedy więc „wyjdą” już wszystkie ulubione skarpety ze Scoobym czy Harrym Potterem, wystarczy poczekać i uzupełnić zapasy.