Spis treści:

  1. Najpierw był plecak…
  2. Potem w plecaku pojawił się piórnik…
  3. A kiedy plecak był już pełny…

Kupowanie akcesoriów szkolnych to dla najmłodszych uczniów wielkie przeżycie. Trudno się dziwić:  asortyment artykułów papierniczych jest tak bogaty, kolorowy i atrakcyjny wizualnie, że trudno dokonać wyboru. Na szczęście zaopatrywanie się w zeszyty, długopisy czy bloki rysunkowe zawsze wiąże się z robieniem zapasów, dziecko ma więc możliwość zgarnięcia z półki znacznej liczby akcesoriów z ulubionymi bohaterami książek, filmów czy gier. Mało tego – zbliżający się początek roku szkolnego to nie jedyna okazja, która wymaga większych zakupów papierniczych. Zeszyty idą jak woda, dzieci mają więc okazję co jakiś czas na uzupełnianie zasobów chomikowanych w szufladach biurka. Gdzie należy się wtedy udać? Oczywiście do Pepco. Bogaty asortyment i niskie ceny to gwarancja, że na stoisku papierniczym można buszować bez ograniczeń.

Najpierw był plecak…

… i to jego pojemność ograniczała liczbę akcesoriów papierniczych, które podczas jednych zakupów nabywacie w Pepco. Postawić na ilość czy na jakość? Z uwagi na fakt, że w naszym sklepie królują niewygórowane ceny, można na jedno i na drugie. Dbamy o to, żeby w naszej stałej ofercie obecne były znane i cenione marki, np. BIC, znajdziecie u nas ekologiczne materiały papiernicze czy wielopaki, umożliwiające podział szkolnych akcesoriów pomiędzy rodzeństwem. Z podziwu godną regularnością oferujemy także akcesoria szkolne z nadrukami najpopularniejszych licencji, jak Marvel, Disney, Harry Potter czy Scooby-Doo. Zawartość szkolnego plecaka – różnorodne modele także do kupienia w Pepco (np. dziewczęcy lub chłopięcy, 3-komorowy, z 2 kieszeniami bocznymi, tyłem z profilowanej pianki EVA i wzmacnianym dnem, z wyjściem na słuchawki, z miękkimi regulowanymi
szelkami, z organizerem i mocowaniem na klucze, wyposażony w odblaski,
wymiary: 39 x 28 x 14,5 cm; cena: 60 zł) – może więc być naprawdę dobrana do indywidualnych upodobań każdego ucznia.

Potem w plecaku pojawił się piórnik…

… a w piórniku takie cuda jak:

  • kredki ołówkowe i pisaki BIC (komplety po 12 sztuk, cena: 10 zł)
  • długopisy z ozdobnymi końcówkami (zestaw 3 długopisów, cena: 8 zł)
  • zestaw 6 minizakreślaczy (z kwiatkiem lub łapą dinozaura, cena: 4 zł)
  • ołówki, temperówki i gumki (najlepiej nabywać w zestawach: 4 ołówki, temperówka, gumka, cena: 3 zł)

Jeśli chodzi o piórniki to także jest w czym wybierać. Polecamy miękkie futrzane piórniki z uchwytem (haft ze zwierzątkiem, zamek błyskawiczny, cena: 10 zł) oraz piórniki z nadrukami licencji Harry Potter (bordowe, zamykane na suwak albo z klapką na zatrzask; cena: 10 zł). Zagorzałym wielbicielom Harry’ego Pottera polecamy także zestawy artykułów papierniczych, w skład których wchodzą: notes A5, metalowy piórnik, kredki ołówkowe, temperówka, gumka, ołówek i długopis (cena: 10 zł).

Teraz pora na zakup zeszytów. W Pepco znajdziecie zeszyty w kratkę i w linie (wąskie i szerokie), w miękkich i twardych okładkach, z dobrą jakością papieru (to bardzo ważne, kiedy pisze się piórem!), w rozmiarach A4 i A5. Oprócz zeszytów warto kupić także notatnik na własne zapiski, np. 80-kartkowy notes A5 z okładką ze sztucznego futerka i wizerunkiem Hedwigi na okładce oraz na każdej stronie.

A kiedy plecak był już pełny…

… dołączył do niego worek na buty. Nie wiecie który wybrać? Polecamy:

  • dziewczęcy, metaliczny różowy worek-plecak z nadrukiem w jednorożce (cena: 15 zł)
  • chłopięcy, szaro-granatowy, z 2 kieszeniami z przodu (cena: 30 zł)

Powrót do szkoły, wiąże się zawsze z koniecznością zakupu zeszytów, długopisów i innych akcesoriów. W Pepco kupisz wszystkie niezbędne akcesoria papiernicze, piórniki, plecaki i worki na buty. Do wyprawki dorzucić możesz przepiękny budzik z Hedwigą (wymiary: 11×5,5×16 cm, baterie są sprzedawane oddzielnie, cena 25 zł) oraz kubek termiczny z herbem i mottem Hogwartu (czarny lub bordowy, próżniowy, z zamknięciem z blokadą, pojemność: 350 ml, cena: 30 zł). Wstawanie wczesnym rankiem po dwóch miesiącach wakacji to nie jest bułka z masłem…

Ach, i jeszcze jedno: jeśli chcecie, aby dziecko przez cały rok szkolny utrzymywało porządek na biurku, zaopatrzcie je w pudełka na drobiazgi, np. 2-pak kartonowych pudeł z Hedwigą (wymiary:37x27x21 cm, cena: 10 zł, produkt dostępny w wybranych sklepach).