Spis treści:

  1. RELAKS I ZABAWA NA ŚWIEŻYM POWIETRZU
  2. BALKON I TARAS
  3. HALLOWEEN
  4. WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH
  5. BOŻE NARODZENIE
  6. WALENTYNKI
  7. WIELKANOC

RELAKS I ZABAWA NA ŚWIEŻYM POWIETRZU

Udane lato? Tylko z Pepco! W naszej ofercie znajdziesz wszystko, co niezbędne podczas wolnych dni: akcesoria piknikowe, walizki, gadżety plażowe oraz produkty do zabawy na świeżym powietrzu. Nie wahaj się i wybieraj do woli!

Kolorowe talerzyki, kubki, słomki, piknikowe maty, lampiony i wiele innych. Każde spotkanie uczyń wyjątkowym, dla dzieci i dorosłych. Spraw, by zwyczajne stało się niezapomniane. Uatrakcyjnij czas spędzany na świeżym powietrzu, by choć na jakiś czas zapomnieć o codzienności, nie być kuszonym, by znów do ręki brać telefon i przeglądać media społecznościowe. Lato trwa zbyt krótko, aby marnować wolne chwile na spędzanie ich ze wzrokiem skupionym na ekranie urządzeń mobilnych. Koloruj ciepły sezon, pakuj się z myślą o przygodzie. Spędzaj czas wygodnie i wszystko (na każdą okazję) miej pod ręką – dzięki naszym akcesoriom i praktycznym gadżetom.

Zdjęcia prezentują przykładowe wzory produktów, a ich dostępność może się różnić w zależności od sklepu.

BALKON I TARAS

Nic nie upiększy Twojego balkonu i tarasu równie subtelnie, jak szykowne doniczki i osłonki z Pepco. Tutaj tworzysz swoją małą, zieloną przestrzeń. Niech sąsiedzi spoglądają na nią z zachwytem, a Ty z satysfakcją, że niewielkim kosztem i sprytnymi rozwiązaniami, stworzyłeś prawdziwy ogród na niewielkiej przestrzeni. Nie krępuj się – wybieraj, przebieraj i dopasowuj. Mieszaj kolory, łącz wzory, stawiaj na ekstremalnie różne rozmiary. Twój balkon lub taras może rozkwitnąć nie tylko barwami, ale i pięknymi detalami, od których nie sposób oderwać oczu. Poczuj się jak na egzotycznych wakacjach lub w luksusowym apartamencie z widokiem. To Twoje miejsce, niech krzyczy przyroda, rośliny i Twoja wymarzona aranżacja!

Zdjęcia prezentują przykładowe wzory produktów, a ich dostępność może się różnić w zależności od sklepu.

HALLOWEEN

W Pepco znajdziesz szeroką ofertę akcesoriów i strojów na Halloween, dzięki którym Twoje dziecko przeobrazi się w mrocznego wampira czy czarownicę rzucającą zaklęcia. Z naszymi produktami Twoje pociechy będą bawić się doskonale w ten wyjątkowy wieczór! Spraw, by poznały swoje tajemne moce, być może odkryły talenty aktorskie, a za chwilę spróbowały swoich sił w wymyślnych makijażach na tę okazję. Przebranie może być niezwykłe, jeśli sprezentujesz swoim pociechom, któreś z naszych akcesoriów, dodatków i kostiumów. Nie bój się – ten wieczór nie ma być straszny, ale z pewnością będzie magiczny!

Zdjęcia prezentują przykładowe wzory produktów, a ich dostępność może się różnić w zależności od sklepu.

WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

W ramach dedykowanej oferty na dzień Wszystkich Świętych znajdziesz w Pepco szeroki wybór zniczy. Do wyboru wiele wzorów i kolorów w atrakcyjnych cenach. Jeden znicz, ale wyraża wszystko – emocje, pamięć, tęsknotę. Choć w ten dzień wspominamy bliskie nam osoby, a tęsknota się wzmaga, możemy być choć na chwilę bliżej nich, stawiając im znicz, w którym płonie światełko. Ogień nie gaśnie dość długo, bo i nadzieja umiera ostatnia. Kolory i wzory nie są najważniejsze, ale w ten sposób wyrażasz coś bardzo ważnego. Kolorystyczny akcent i wzorzysty dodatek, po prostu dobierz tak, jak podpowiada Ci intuicja.

Zdjęcia prezentują przykładowe wzory produktów, a ich dostępność może się różnić w zależności od sklepu.

BOŻE NARODZENIE

W okresie Bożego Narodzenia nasza oferta obfituje w różnego rodzaju ozdoby świąteczne, ozdoby i lampki choinkowe, tekstylia z motywem świątecznym oraz artykuły papiernicze do pakowania prezentów. Oczywiście znajdziesz także idealne prezenty dla całej rodziny! Ten czas jest pełen radości, bo spotykamy się licznie z całą rodziną. Znajdujemy wole chwile dla przyjaciół i znajomych. Każdego chcemy obdarować czymś wyjątkowym, dlatego mamy w ofercie prezenty, które będą bardzo sentymentalne. Dekoracje zaś, uświetnią ten czas, będą sprzyjać ozdabianiu domowych wnętrz, by nadać im niepowtarzalnego klimatu. Masz tu wszystko, czego świąteczna dusza zapragnie.

Zdjęcia prezentują przykładowe wzory produktów, a ich dostępność może się różnić w zależności od sklepu

WALENTYNKI

W okresie zbliżających się walentynek oferujemy idealne produkty na prezent dla ukochanej osoby: maskotki, ozdobne ramki, świeczki i inne wyjątkowe drobiazgi na każdą kieszeń. 14 lutego chcemy spędzić z ukochaną osobą, ale jeśli obok Ciebie nie ma jeszcze życiowego partnera czy partnerki, nie musisz się smucić. Wykorzystaj Walentynki i moc miłości, by zadbać o relacje, które łączą Cię z przyjaciółmi i rodziną. Możesz wybrać się z nimi na elegancką kolację lub spędzić czas w domu, przy pizzy i lampce wina podanej w kieliszku z serduszkami. W końcu przyjaciele też darzą siebie miłością, choć innego rodzaju. A może to dzieci są całą Twoją miłością? Najmłodsi uwielbiają maskotki i poduszki, a te, które dodatkowo mówią 'Kocham Cię’, zawsze są mile widziane.

Zdjęcia prezentują przykładowe wzory produktów, a ich dostępność może się różnić w zależności od sklepu.

WIELKANOC

Chcesz odpowiednio przygotować się do Wielkanocy? Znajdziesz u nas bogatą ofertę ozdób: kolorowych pisanek, ozdobnych figurek, serwetek, obrusów, koszyczków itp. Przyozdabiaj i ciesz się wiosenną atmosferą. Kolorowe jajka mogą zdobić również stół, nie tylko koszyczki. Daj szansę dzieciom na wspólne zdobienie pisanek. Niech w domu zagości iście Wielkanocna atmosfera!

Zdjęcia prezentują przykładowe wzory produktów, a ich dostępność może się różnić w zależności od sklepu.