Spis treści:

 1. Wracamy do nauki ze stylem!
 2. Akcesoria szkolne w stylu eco
 3. Pamiętaj o drugim śniadaniu! Stylowe akcesoria Pepco

Wracamy do nauki ze stylem!

Powroty do szkolnej nauki – zwłaszcza po długiej przerwie – bywają naprawdę trudne. Ponowne wdrożenie się w tryb przyswajania wiedzy, uczestnictwa w zajęciach i odrabiania licznych prac domowych zajmuje czasem sporo czasu i często okazuje się dla uczniów stresujące. By nieco osłodzić im ten niełatwy czas, warto otoczyć ich szczególną opieką i zadbać o miłe, stylowe, a przy tym przydatne drobiazgi, które z pewnością wywołają uśmiech na ich twarzach. Sprawdź, jakie urocze akcesoria i przybory szkolne przygotowaliśmy dla Twojej pociechy w Pepco!

Akcesoria szkolne w stylu eco

Koniec ferii, plucha za oknem, a następny okres odpoczynku – dopiero na Wielkanoc… Jednym słowem – warunki nie sprzyjają efektywnej nauce ani produktywności. Co może pomóc przezwyciężyć chwilową niemoc i dodać uczniom energii, by bez problemów były w stanie sprostać szkolnym wyzwaniom?

Choć dorosłym czasami wydaje się to bez znaczenia, dla dzieci bardzo ważnym aspektem szkolnej nauki są towarzyszące im na każdym kroku akcesoria i przybory. Warto więc pomyśleć nad odświeżeniem zawartości dziecięcego plecaka i piórnika. Niech wraz z początkiem nowego semestru zagości w nich więcej kolorów i wzorów, które będą na dzień podsuwały kreatywne i niebanalne rozwiązania nawet najtrudniejszych problemów.

Z myślą o powracających do nauki uczniach – od tych najmłodszych po tych już dorosłych – w Pepco przygotowaliśmy modną i uroczą kolekcję przyborów i akcesoriów szkolnych ECO. Dominują w niej kolory ziemi i soczyście zielone roślinne wzory, które na pewno umilą oczekiwanie na wiosnę i związane z nią oznaki budzącej się do życia przyrody. Twoim pociechom mogą spodobać się takie artykuły z naszej nowej kolekcji, jak np.:

 • zestaw długopis + etui, w którym zmieszczą się także kredki czy ołówki, dostępny w dwóch wzorach – kremowo-zielony z roślinnym wzorem lub różowy w jednorożce (8 zł);
 • prosty i praktyczny zestaw długopis + mechaniczny ołówek, zdobiony w różne roślinne wzory (5 zł);
 • piękny zestaw upominkowy w stylu eco, który ucieszy każdego pilnego ucznia – utrzymany w stonowanych kolorach ziemi z powracającym na poszczególnych akcesoriach motywem liści; w zestawie znajdują się 3 ołówki z ozdobnym nadrukiem, 2 eleganckie długopisy, notesiki post-it do zaznaczania ważnych fragmentów w książkach czy zeszytach, a także zapas spinaczy i klipsów do papieru (12 zł);
 • poręczna i wytrzymała teczka A4 na notatki i kserówki z szeroką elastyczną gumką i ochronnym foliowym uszlachetnieniem, ozdobiona roślinnym nadrukiem z wykończeniem hot-stamping i dodatkowym nadrukiem w środku (4 zł);
 • uroczy notes A5 z praktyczną gumką ECO line, ozdobiony motywem roślinnym wykonanym techniką hot-stamping – do wyboru dwa różne wzory utrzymane w kolorach natury (80 kartek; 8 zł).

Z takimi gadżetami wszystkie trudy związane z powrotem do nauki na pewno okażą się mniej dotkliwe!

Pamiętaj o drugim śniadaniu! Stylowe akcesoria Pepco

Jeśli Twój maluch wraca już do stacjonarnej nauki w szkole, warto zadbać także o gadżety, które ułatwią i umilą mu funkcjonowanie między lekcjami. Mowa oczywiście o wszystkich akcesoriach związanych z drugim śniadaniem. W Pepco znajdziesz serię akcesoriów z zabawnym, minimalistycznym motywem, w którym główną rolę grają uśmiechnięte kotki. Zestaw dla swojego malucha możesz skompletować z następujących elementów:

 • ekologiczne opakowanie na kanapki wielokrotnego użytku, zapinane na rzepy (10 zł);
 • stylowa butelka termiczna ze stali nierdzewnej o pojemności 500 ml, w sam raz na ciepłą herbatę (25 zł);
 • na większy głód lub dłuższy dzień – torba termiczna na lunch z poręcznym uchwytem, 3 plastikowymi pojemnikami z przykrywką oraz wkładem chłodzącym (wym. 32 x 28 x 15 cm; 25 zł).

Odwiedź swój sklep Pepco i wybierz te, które najbardziej przydadzą się Twojemu dziecku!

Wszystkim uczniom życzymy owocnej nauki i jak najprzyjemniejszego powrotu do szkolnych zajęć!