Pudła plastikowe – druga sztuka -50% taniej / Promocja obowiązuje od 16.07 do 29.07.2024 r. / Sprawdź szczegóły

Ulubione (0)

Mój sklep

0

Misie z Pepco dzielą się dobrem.

Na półkach sklepowych zawitała niedawno kolejna kolekcja charytatywnych misiów Pepco.

100% zysku ze sprzedaży misiów, przekazujemy na wsparcie działalności Towarzystwa Przyjaciół Dzieci, które dba o szeroko rozumiany rozwój, edukację i wyrównywanie szans życiowych najmłodszych.

Pozyskane ze sprzedaży misiów środki, pozwalają na finansowanie działalności placówek wsparcia dziennego TPD przez cały rok. Dzieci uczęszczające do świetlic mają zapewnioną opiekę i zorganizowany w efektywny sposób czas. Pobyt w świetlicach to dla dzieci możliwość uczestnictwa w zajęciach kreatywnych, muzycznych i sportowych, w wycieczkach do kina, teatru, zabawach integracyjnych etc.

Charytatywne misie Pepco pojawiły się w naszych sklepach pierwszy raz w 2018 roku i od tamtej pory, nieprzerwanie uśmiechają się ze sklepowych półek do naszych klientów, Dwa razy w roku misie zmieniają swoje ubranka, a do współtworzenia strojów zapraszane są między innymi dzieci.

Oprócz Polski, misie dostępne są także w Rumunii, na Węgrzech, w Czechach, Słowacji, Bułgarii i Chorwacji. Sprzedaż na każdym z rynków wiąże się z przekazaniem 100% zysku na działalność lokalnej organizacji wspierającej dzieci. Jesienią 2022 do grona rynków dołączy także Serbia i Włochy.

Udostępnij:

Dlaczego warto kupować w Pepco?

Zawsze blisko ciebie

Ponad 1000 sklepów na terenie całego kraju. Jesteśmy zawsze blisko Ciebie.

Zawsze niskie ceny

W Pepco znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz w niskich cenach.

Oczekuj więcej, płać mniej

W Pepco znajdziesz dobrą jakość, najnowsze trendy i szeroki wybór.

Kupuj bez obaw

Masz 30-dniowe prawo do zwrotu towaru w dowolnym sklepie na terenie kraju.