Mój sklep
LOADER
Menu
Produkty

Na półkach sklepowych zawitała niedawno kolejna kolekcja charytatywnych misiów Pepco.

100% zysku ze sprzedaży misiów, przekazujemy na wsparcie działalności Towarzystwa Przyjaciół Dzieci, które dba o szeroko rozumiany rozwój, edukację i wyrównywanie szans życiowych najmłodszych.

Pozyskane ze sprzedaży misiów środki, pozwalają na finansowanie działalności placówek wsparcia dziennego TPD przez cały rok. Dzieci uczęszczające do świetlic mają zapewnioną opiekę i zorganizowany w efektywny sposób czas. Pobyt w świetlicach to dla dzieci możliwość uczestnictwa w zajęciach kreatywnych, muzycznych i sportowych, w wycieczkach do kina, teatru, zabawach integracyjnych etc.

Charytatywne misie Pepco pojawiły się w naszych sklepach pierwszy raz w 2018 roku i od tamtej pory, nieprzerwanie uśmiechają się ze sklepowych półek do naszych klientów, Dwa razy w roku misie zmieniają swoje ubranka, a do współtworzenia strojów zapraszane są między innymi dzieci.

Oprócz Polski, misie dostępne są także w Rumunii, na Węgrzech, w Czechach, Słowacji, Bułgarii i Chorwacji. Sprzedaż na każdym z rynków wiąże się z przekazaniem 100% zysku na działalność lokalnej organizacji wspierającej dzieci. Jesienią 2022 do grona rynków dołączy także Serbia i Włochy.