Kurtki wiosenne 30% taniej / promocja trwa od 16.04 do 30.04 / Szczegóły promocji w regulaminie

Ulubione

Mój sklep

0

Pepco dla Ukrainy

Solidaryzujemy się ze wszystkimi, którzy cierpią w wyniku wydarzeń na Ukrainie. Staramy się zapewnić niezbędne wsparcie naszym kolegom pochodzenia ukraińskiego i ich rodzinom, a także angażujemy się w zewnętrzne działania pomocowe.

Ponad 300 naszych kolegów, którzy pracują dla Pepco w różnych krajach, pochodzi z Ukrainy. Z tego powodu uruchomiliśmy platformę pomocy, z której nasi pracownicy i członkowie ich rodzin mogą korzystać 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, w sprawach osobistych, prawnych i finansowych. Uruchomiliśmy też wewnętrzną infolinię i oddelegowaliśmy pracowników, którzy udzielają wsparcia i zbierają informacje od swoich kolegów na temat ich indywidualnych potrzeb w tej sytuacji.

Zdecydowaliśmy się także zwiększyć skalę działań we współpracy z tymi, którzy najlepiej wiedzą jak pomagać. Do tej pory nasza firma przekazała 2 miliony złotych Fundacji Świętego Mikołaja i Stowarzyszeniu SOS Wioski Dziecięce – po 1 milionie złotych każdej z nich, ponieważ dzieci i ich dobrostan są dla nas najwyższym priorytetem. Zadeklarowaliśmy też innym naszym społecznym parterom wsparcie finansowe i produktowe, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Myślimy długofalowo, tak aby celowe wsparcie trwało tyle, ile tylko będzie trzeba. Cały czas trzymamy rękę na pulsie i reagujemy na pojawiające się potrzeby. Zostańmy w kontakcie!

 

Udostępnij:

Dlaczego warto kupować w Pepco?

Zawsze blisko ciebie

Ponad 1000 sklepów na terenie całego kraju. Jesteśmy zawsze blisko Ciebie.

Zawsze niskie ceny

W Pepco znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz w niskich cenach.

Oczekuj więcej, płać mniej

W Pepco znajdziesz dobrą jakość, najnowsze trendy i szeroki wybór.

Kupuj bez obaw

Masz 30-dniowe prawo do zwrotu towaru w dowolnym sklepie na terenie kraju.