Ulubione (0)

Mój sklep

0

Pepco jednym z najlepszych pracodawców w Polsce

Poland’s Best Employers 2021 to zestawienie 300 działających w Polsce firm, których wybitne osiągnięcia w zakresie HR uhonorowane zostały tytułem najlepszego pracodawcy. Lista najlepszych w Polsce pracodawców powstała w tym roku po raz pierwszy, została sporządzona przez Forbes Polska we współpracy ze znaną firmą badawczą Statista.

Dane zbierane były od września do października 2020 roku, a podstawą badania była sporządzona przez zespół Statisty lista ok. 1800 firm zatrudniających na terenie Polski co najmniej 250 pracowników. Ankietowani wypełniali kwestionariusz, dostępny za pośrednictwem internetowych paneli badawczych oraz na stronie forbes.pl. Ankietę wypełniło łącznie ponad 10 tysięcy pracowników.
Pytania w kwestionariuszu dotyczyły między innymi atmosfery w firmie, relacji między pracownikami i przełożonymi, warunków pracy czy oceny sposobu w jaki firma poradziła sobie w ostatnim roku z reorganizacją pracy w związku z pandemią.

Nasza firma zajęła w tym ogólnopolskim rankingu czwarte miejsce, wyprzedziły nas wyłącznie firmy z branży IT: Google, CD Projekt, Microsoft. Natomiast w wyodrębnianej kategorii „Odzież, akcesoria i sprzęt domowy” zajęliśmy pierwsze miejsce.

To zaszczytne wyróżnienie, ponieważ świadczy o tym jak pracownicy postrzegają naszą firmę, czy są gotowi polecić ją innym osobom oraz czy widzą w niej możliwości rozwoju.
Jest to ogromne osiągnięcie, na które codziennie pracuje każdy z nas, nie tylko dział HR, na którego czele mam przyjemność stać. To ludzie tworzą kulturę firmy, klimat zaufania i wzajemnego szacunku, to dzięki Wam nasza firma nieustannie rozwija się na każdym polu, również jako świetny pracodawca.
Wszyscy możemy być dumni z tego wyróżnienia, ponieważ to wspólnie z Wami tworzymy bezpieczne, przyjazne i stabilne miejsce pracy, za co Wam bardzo dziękuję
– podkreśla Jerzy Chorążak, HR Director.

Udostępnij:

Dlaczego warto kupować w Pepco?

Zawsze blisko ciebie

Ponad 1000 sklepów na terenie całego kraju. Jesteśmy zawsze blisko Ciebie.

Zawsze niskie ceny

W Pepco znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz w niskich cenach.

Oczekuj więcej, płać mniej

W Pepco znajdziesz dobrą jakość, najnowsze trendy i szeroki wybór.

Kupuj bez obaw

Masz 30-dniowe prawo do zwrotu towaru w dowolnym sklepie na terenie kraju.