Mój sklep
LOADER
Menu
Produkty

Grudzień to wyjątkowy miesiąc pod wieloma względami. Towarzyszy mu jeszcze większa niż zwykle potrzeba dzielenia się dobrem z potrzebującymi. Dlatego też w tym roku w PEPCO, postanowiliśmy sprawić prezenty utalentowanym podopiecznym Fundacji Świętego Mikołaja. Piętnaścioro zdolnych i zaangażowanych społecznie dzieci, otrzymało roczne stypendia, dzięki którym będą mogły rozwijać swoje zainteresowania i talenty.

Program Stypendia św. Mikołaja realizowany przez Fundację Świętego Mikołaja zrodził się z marzenia, by w Polsce nie było ani jednego dziecka, które ze względu na sytuację finansową nie może rozwijać swoich pasji i talentów.  „Ta idea jest nam bardzo bliska, PEPCO od lat wspiera rozwój i edukację dzieci współpracując z organizacjami pożytku publicznego i realizując własne programy grantowe dedykowane najmłodszym w trudnej sytuacji życiowej” -– mówi Katarzyna Wilczewska, Kierownik komunikacji korporacyjnej w PEPCO. Dzięki tym działaniom, co roku kilka tysięcy dzieci rocznie  może uczestniczyć m.in. w różnego rodzaju warsztatach tematycznych, lekcjach języka obcego, wyjściach do kina, na basen, wyjeżdżać na wycieczki krajoznawcze i obozy letnie, bawić się podczas festynów i pikników rodzinnych a także cieszyć się z odnowionych placów zabaw.

Mamy nadzieję, że ten gwiazdkowy prezent od PEPCO dla podopiecznych Fundacji będzie dodatkową motywacją i wsparciem w dążeniu do realizacji marzeń i zdobywania kolejnych osiągnięć w nauce.