Ulubione (0)

Mój sklep

0

Stypendia edukacyjne od Pepco

Grudzień to wyjątkowy miesiąc pod wieloma względami. Towarzyszy mu jeszcze większa niż zwykle potrzeba dzielenia się dobrem z potrzebującymi. Dlatego też w tym roku w Pepco, postanowiliśmy sprawić prezenty utalentowanym podopiecznym Fundacji Świętego Mikołaja. Piętnaścioro zdolnych i zaangażowanych społecznie dzieci, otrzymało roczne stypendia, dzięki którym będą mogły rozwijać swoje zainteresowania i talenty.

Program Stypendia św. Mikołaja realizowany przez Fundację Świętego Mikołaja zrodził się z marzenia, by w Polsce nie było ani jednego dziecka, które ze względu na sytuację finansową nie może rozwijać swoich pasji i talentów.  „Ta idea jest nam bardzo bliska, Pepco od lat wspiera rozwój i edukację dzieci współpracując z organizacjami pożytku publicznego i realizując własne programy grantowe dedykowane najmłodszym w trudnej sytuacji życiowej” -– mówi Katarzyna Wilczewska, Kierownik komunikacji korporacyjnej w Pepco. Dzięki tym działaniom, co roku kilka tysięcy dzieci rocznie  może uczestniczyć m.in. w różnego rodzaju warsztatach tematycznych, lekcjach języka obcego, wyjściach do kina, na basen, wyjeżdżać na wycieczki krajoznawcze i obozy letnie, bawić się podczas festynów i pikników rodzinnych a także cieszyć się z odnowionych placów zabaw.

Mamy nadzieję, że ten gwiazdkowy prezent od Pepco dla podopiecznych Fundacji będzie dodatkową motywacją i wsparciem w dążeniu do realizacji marzeń i zdobywania kolejnych osiągnięć w nauce.    

Udostępnij:

Dlaczego warto kupować w Pepco?

Zawsze blisko ciebie

Ponad 1000 sklepów na terenie całego kraju. Jesteśmy zawsze blisko Ciebie.

Zawsze niskie ceny

W Pepco znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz w niskich cenach.

Oczekuj więcej, płać mniej

W Pepco znajdziesz dobrą jakość, najnowsze trendy i szeroki wybór.

Kupuj bez obaw

Masz 30-dniowe prawo do zwrotu towaru w dowolnym sklepie na terenie kraju.