Pudła plastikowe – druga sztuka -50% taniej / Promocja obowiązuje od 16.07 do 29.07.2024 r. / Sprawdź szczegóły

Ulubione (0)

Mój sklep

0

Wolontariusze Pepco wyremontowali świetlicę TPD

26 kwietnia wolontariusze Pepco wzięli udział w pracach porządkowo-remontowych w „Ognisku na Fyrtlu” – placówce wsparcia dziennego prowadzonej w Poznaniu przez lokalny oddział Towarzystwa Przyjaciół Dzieci.

„Ognisko na Fyrtlu” zostało otwarte w 2018 roku. Placówka zapewnia w tygodniu godziny opieki pozaszkolnej. Jest miejscem, w którym dzieci mogą odrabiać lekcje i rozwijać zainteresowania. Dzieci i młodzież mogą otrzymać wsparcie psychologiczne, uczestniczyć w różnych warsztatach, pomagać w ogrodzie, a nawet wspólnie gotować, gdy nadchodzi pora obiadowa.

„To był świetnie i efektywnie spędzony czas. Świadomość pomocy dzieciom zawsze nas uskrzydla” mówi Kasia Wilczewska, Head of Corporate Communication w Pepco. „Dodatkowo, lubimy korzystać z każdej możliwości stacjonarnej integracji, a wolontariaty zdecydowanie nam ją dają”.

Dzięki pracowitości naszych kolegów i koleżanek z Pepco, „Ognisko na Fyrtlu” stało się jeszcze bardziej przyjaznym miejscem. Od sadzenia ziemniaków, budowania nowych grządek i piaskownicy, a kończąc na malowaniu wnętrz i drobnych naprawach w placówce – we wszystko włożyli dużo wysiłku, staranności i serca.

Efekty pracy przed i po można zobaczyć pod linkiem: TUTAJ

Udostępnij:

Dlaczego warto kupować w Pepco?

Zawsze blisko ciebie

Ponad 1000 sklepów na terenie całego kraju. Jesteśmy zawsze blisko Ciebie.

Zawsze niskie ceny

W Pepco znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz w niskich cenach.

Oczekuj więcej, płać mniej

W Pepco znajdziesz dobrą jakość, najnowsze trendy i szeroki wybór.

Kupuj bez obaw

Masz 30-dniowe prawo do zwrotu towaru w dowolnym sklepie na terenie kraju.