Więcej za mniej...codziennie!

Stosujemy cookies w celach reklamowych, statystycznych i dostosowania oferty do Twoich potrzeb. Możesz w każdej chwili dokonać zmian tych ustawień w przeglądarce, akceptując lub odrzucając część z tych plików. Jeśli będziesz korzystał z niniejszej strony bez zmiany w ustawieniach swojej przeglądarki, będziemy zapisywali i uzyskiwali dostęp do tych informacji (cookie) w pamięci Twojego urządzenia końcowego (komputer, telefon itp.) w wymienionych celach. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Jesteśmy we Włoszech!

Włochy dołączyły do rodziny PEPCO 18 września, jako dwunasty kraj, w którym zlokalizowane są nasze sklepy.

ŚWIĄTECZNA STREFA INSPIRACJI!

Między 9 a 15 grudnia w warszawskiej galerii Blue City zagości specjalna strefa PEPCO.

DZIĘKUJEMY NASZYM KLIENTOM

Dzięki zakupom charytatywnych misiów nasi Klienci wsparci projekty realizowane wspólnie przez PEPCO i Towarzystwo Przyjaciół Dzieci.

PEPCO w Bułgarii

Bułgaria dołącza jako jedenasta do grona rynków, na których operuje PEPCO.

PLUSZAKI Z MISJĄ

W grudniu nasza PEPCOwa rodzina powiększyła się - w polskich sklepach pojawiły się bardzo specjalne pluszaki.

Witaj Estonio!

8 czerwca 2018 roku rodzina PEPCO powiększyła się o trzeci i ostatni kraj bałtycki - Estonię! Tego dnia otworzyliśmy dwa sklepy w Tallinie.

Jesteśmy na Łotwie!

To już kolejny kraj bałtycki, w którym pojawiło się PEPCO! 23 marca 2018 roku otworzyliśmy pierwszy sklep w Rydze na Łotwie.

PEPCO WYRÓŻNIONE PO RAZ KOLEJNY

Po raz kolejny PEPCO otrzymało trzy wyjątkowe wyróżnienia w aspekcie biznesowym: Gwiazda Jakości Obsługi 2018, Super Marka 2018 oraz Diamenty Forbesa 2018.